Yumuşak Yoga Matı / Minderi - 8 mm - Mavi

Ref.
8380428
YORUMLARINIZ
4.03 / 5 75 Yorumlar
Collaborators reviews
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Düz renk ya da baskılı matlarla yoga seanslarınıza doğayı da davet edin. Sağladığı konfor sayesinde duyularınızla iletişime geçin.Kolayca yıkanabilir ve dışarıda yoga yapmak için yeterince kalındır!

2 MEVCUT RENK(LER)

Rahatlık
Kalın yapısı destek duruşlarınız sırasında sizi korur ve rahatlamanızı sağlar.
Kaymama özelliği
Zemin üzerinde sabitlik ve hafif yoga için düşünülmüş kaymazlık.
Taşıma kolaylığı
Ayrıca bu matı taşıma kayışı sayesinde yoga dersinize götürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% PVC Köpük
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Dinamik yogaya (ashtanga gibi) uygun olmayan kaymazlık.

İLAVE BİLGİLER

Boyutu ne kadar?Ağırlığı ne kadar?
Matımızın uzunluğu 173 cm, genişliği 61 cm ve kalınlığı 8 mm'dir. 2 kg'dır.
Yoga matı nasıl seçilmeli?
- Hafif yoga (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş yavaştır ve fiziksel yoğunluğu nispeten ortalamadır. 5 - 8 mm arasındaki matlar boyun ve eklem rahatlığı sağlar. - Dinamik yoga (Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş hızlıdır ve fiziksel yoğunluğu yüksektir. Kalınlığı 5 mm'ye kadar olan bir yoga matı denge için sabitlik ve kaymazlık sunar.
Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Matınız nasıl kullanılmalıdır?
Yoga seansınızdan sonra matınızı yenilemek için matın üzerine esansiyel yağ spreyimizden bir kez sıkın. Pratik sırasında oluşan bütün lekeleri ortadan kaldırmak için matı sabunlu sıcak suyla yıkayın ve rulo haline getirmeden önce açık havada kurumaya bırakın.
 • Erkek
  30-39 yaş arası
  16 Kasım 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Gerçek Bir Hayal Kırıklığı

  Yaklaşık 9 yıldır yoga yapıyorum. Geçmişinde profesyonel spor yapmış biri olarak bu matın yoga için nasıl üretildiğini ve satıldığını şaşkınlık ile izliyorum. Gerçekten berbat bir ürün hiçbir yoga seviyesinde asla ama asla kullanılamaz. Ürünün üzerine bastığınızda kayıyor. Tekrar belirtiyorum lisanslı profesyonel bir sporcuyum. Satışı durdurulmalı. Sörf için alabilirsiniz üzerine basıp kaymak istiyorsanız..

 • 11 Kasım 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Mat

  Çok kullanışlı ve yıpranması çok düşük bir ürün. Yoga için birebir.

 • 20-29 yaş arası
  11 Kasım 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Orta ve İleri Seviye İçin Uygun Değil!

  İade ettiğim mattır. Kendisi rengi ile çok hoş bir mat aslında ama orta seviye ve ileri seviye asanalar için uygun değil. Çok fazla el kaydırıyor (aşağıbakan köpekte bilek sakatlayan bir insan olarak tarihe geçebilirdim!!)ve eller ayaklar gömülüyor mata, denge problemi doğuruyor. Özellikle terleyen biriyseniz ve hızlı asana pratiğinizde terliyorsanız bu mat size uygun değil.

  Markanın cevabı :


  Merhaba Lamia Hanım,

  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz ve değerli yorumlarınızı zaman ayırarak paylaşan bir spor sever olduğunuz için çok teşekkür ederiz!
  Sizinde belirttiğiniz gibi 8mm olan bu matımız orta ve ileri seviye dinamik yoga için uygun değil. Bu mat yumuşak yoga egzersizleri için (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) boyun ve eklem konforu sağlaması adına 8mm olarak tasarlanmıştır.
  Gömülme problemi için, özellikle dinamik yoga yapıyorsanız ve ileri seviyeyseniz, 5mm olan gri stüdyo Domyos matımızı öneririm:
  https://www.decathlon.com.tr/studyo-dinamik-yoga-mati-id_8500978.html?_sgm_campaign=scn_83402a641e000&_sgm_source=8500978&_sgm_action=click

  Henüz orta seviyedeyim ve dinamik yoga yapmıyorum, üst seviyede bir mata yatırım yapmak tercihim olmaz derseniz ise aşağıdaki matımız gömülme sorununuza çözüm olacaktır. Ancak Ashtanga için uygun değildir özellikle belirtmek isterim.
  https://www.decathlon.com.tr/club-hafif-yoga-mati-id_8491826.html?_sgm_campaign=scn_83402a641e000&_sgm_source=8491826&_sgm_action=click

  Sporla kalın,
  Yoga Ülke Spor Lideri
  Hande Tütüncü

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  11 Haziran 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Ürün harika

  Hafif yoga yapanlar için çok güzel bir mat. İlk başta aşağı bakan köpek duruşunda herhangi bir matta da el kayabilir, sporu doğru yapmaya başladıkça ve vücut alıştıkça bu matta ellerin kesinlikle kaymadığını göreceksiniz. Matın yüzeyi tırtıklı olduğu için kaymaları önlüyor.

SAYFA ÜST KISMI