YUMRUK TOPU VE BOKS ELDİVENİ - ÇOCUK

Ref.
8319993
Ürün avantajı
Çocuğunuz boksu eğlenerek öğrenecek. Kendi kendine ayakta durabilen ağırlıklı tabanı ile kolayca kullanılır ve yeri değiştirilir. Boyu 1.60 cm'den kısa olan çocuklar için uygundur.
199,99 TL*
Dayaniklilik
Kalıplı sünger top. Mükemmel dayanıklılık sunan çelik gövde.
Sabitlik
Su veya kum ile doldurulabilen tabanı mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
Ayarlanabilir yükseklik (100 - 130 cm) Bir çift 4 oz çocuk eldiveni ile satılır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Poliüretan Ana kumaş : Alt : 100.0% Polietilen Boru : 100.0% Çelik Ana Kumaş : Üst : 100.0% Polyester Koruma kılıfı : 100.0% EVA
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde boks hareketleri yapan çocuklar için tasarlandı. Kendi kendine duran yumruk topunu evde kullanabilirsiniz.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
Yumruk çalışmalarını geliştirmek için ideal yumruk topu. Sünger topu ve metal yaya sahip tabanı ile vuruş sırasında dinamizm sağlar. Yüksekliği, (115 - 135 cm) metalik gövdesinin ortasında bulunan dişlisi ile kolayca ayarlanabilir. Yumruk topu bir çift çocuk boks eldiveni ile birlikte satılır, boy: 4 OZ (5 - 10 yaş).
BOYUTLAR
Ayarlanabilir yumruk topu yüksekliği: 115 - 135 cm Çap: 40 cm
KULLANIM ÖNERİLERİ
Destek ekipmanları kullanmadan kum torbasına asla vurmayın, kendinizi yaralama (yanma, elde sakatlanma) riskiniz bulunmaktadır.
BAKIM ÖNERİLERİ
Yumruk topunuzu nemli bir bez ve sabunlu su ile temizleyin duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.
SAYFA ÜST KISMI