Yoga Matı / Minderi - Doğal Kauçuk / Jüt - 4 mm - Bej

Ref.
8399479
YORUMLARINIZ
4.29 / 5 14 Yorumlar
Collaborators reviews
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Zemini kavrama özelliğine sahip, çevre dostu bir yoga matı mı arıyorsunuz? Matımız bütün pozisyonlara uyum sağlar. Kum rengi ve doğal materyali meditasyon sırasında size eşlik eder.
Ekolojik tasarım
Çevre dostu jüt ve doğal kauçuk
Kavrama
Matın üzerindeki kabartmalar sayesinde duruşlarınız esnasında kaymazsınız.
Denge
Dengenizi korumanıza yardımcı olmak için kauçuk sağlam bir kavrama sunar.
Taşıma kolaylığı
Ayrıca bu matı taşıma kayışı sayesinde yoga dersinize götürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Doğal Kauçuk (NR) - Latex Zemin halısı : 100.0% Jüt
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Doğal kauçuk kuruyacağı ve kavrama özelliğini kaybedeceği için güneşin altında bırakmaktan mümkün olduğunca kaçının.

İLAVE BİLGİLER

Boyutu ne kadar?Ağırlığı ne kadar?
Matımızın uzunluğu 183 cm, genişliği 61 cm ve kalınlığı 4 mm'dir. 2,6 kg'dır.
Yoga matı nasıl seçilmeli?
- Hafif yoga (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş yavaştır ve fiziksel yoğunluğu nispeten ortalamadır. 5 - 8 mm arasındaki matlar boyun ve eklem rahatlığı sağlar. - Dinamik yoga (Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş hızlıdır ve fiziksel yoğunluğu yüksektir. Kalınlığı 5 mm'ye kadar olan bir yoga matı denge için sabitlik ve kaymazlık sunar.
Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Kauçuk kokar mı?
Kauçuğun doğal bir kokusu vardır. Bu koku herkesin hoşuna gitmeyebilir. Eğer bu kokuyu sevmiyorsanız zamanla kaybolacağından emin olabilirsiniz. İpucu: kullanmadan önce matınızı havalandırabilirsiniz.
 • Kadın
  30-39 yaş arası
  06 Temmuz 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  mükemmel!

  dokusu çok güzel bir mat. ellerim ve ayaklarım belki biraz terlemiştir, öyle aşırı terleme durumum olmadığı için herkes adına konuşamam ama asla kayma yapmıyor. matın kendisi de parke zeminde hiç kıpırdamıyor. kokusu da biraz garip evet, ama öyle iğrenç bir koku değil. zamanla da geçeceğini tahmin ediyorum. bu fiyata böyle bir mat bence büyük şans. düşünen varsa kaçırmasın. :)

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  13 Haziran 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Elleriniz terlemediği sürece çok iyi bir mat

  Vinyasa yoga ve pilates yapıyorum. Bugüne kadar ucuz matlarda çalışmıştım. Ürün sağlam şekilde yere yuvarlanıyor ve kenarları kıvrılmıyor. Kokunun çok yoğun olduğunu söyleyenler olmuştu ama bu yorumları okuduktan sonra ürünün kokusunu açalı bir kaç gün olmasına rağmen hafif buldum. Kauçuk kokusu var ama rahatsız edici değil bir kaç haftaya geçeceğini düşünüyorum. Üstelik doğal ve çevreci bir ürün almış oluyorsunuz diğer matlar yüzlerce yıl doğada çözünmeyecek malzemelerden yapılıyor. Yastıklaması da yogada dengede durabilmek için tam ideal. Diz üstü pozlarda dizlerim rahatsız hissetmedi. Kaydırmama özelliği diğer matlara göre çok iyi ama elleriniz çok terliyorsa kayganlaşıyor. Çok terliyorsa eliniz başka mat tercih etmeniz daha iyi olur. Ürün ağırlığı 2.7 kilo matı çok taşıyacaksanız sıkıntı olabilir. Özetle çok kaliteli görünen ve hissettiren ve çoğunlukla kaydırmayan bir mat. Başka ürün almayı düşünmem.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  12 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  çok iyi

  Yıllardır evde sabah ve akşam yoga yapıyorum. Ama yapıyorum sanıyormuşum. Bu matla tüm deneyimim değişti. Harika bir mat. Terlemezseniz kesinlikle kaymıyor. Çok doğal bir hissi var. Kauçuk kokusunu bile bence çok tatlı, zaman içinde geçiyor zaten. Almayı düşünenlerin bilmesi gereken tek şey var, o da çok ağır. Baya bir ağırlığı var. Yani her gün dışarı çıkıp bir yere yoga yapmaya gidecekseniz, dert olabilir. Bunun dışında fiyat performans açısından harika bir mat. Her seviyede yogiye tavsiye ederim.

 • 10 Ekim 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Dinamik yoga için

  Fiyat olarak biraz pahalı olsa da parasını hak eden bir ürün. Ayrıca matın dokusu güzel , ellerimiz terlediği zaman kaymayacak şekilde dizayn edilmiş ve rengi güzel

SAYFA ÜST KISMI