Yoga Matı - 8 mm - Yaprak Desenli Yeşil - COMFORT

Ref.
8525490
YORUMLARINIZ
3.5 / 5 26 Yorumlar
Ürün avantajı
Düz renk ya da baskılı matlarla yoga seanslarınıza doğayı da davet edin. Sağladığı konfor sayesinde duyularınızla iletişime geçin.Kolayca yıkanabilir ve dışarıda yoga yapmak için yeterince kalındır!

2 MEVCUT RENK(LER)

Rahatlık
Kalın yapısı destek duruşlarınız sırasında sizi korur ve rahatlamanızı sağlar.
Kavrama
Zemin üzerinde sabitlik ve hafif yoga için düşünülmüş kaymazlık.
Taşıma kolaylığı
Ayrıca bu matı taşıma kayışı sayesinde yoga dersinize götürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% PVC Köpük
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Boyutu ne kadar?Ağırlığı ne kadar?
Matımızın uzunluğu 173 cm, genişliği 61 cm ve kalınlığı 8 mm'dir. 2 kg'dır.
Yoga matı nasıl seçilmeli?
- Hafif yoga (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş yavaştır ve fiziksel yoğunluğu nispeten ortalamadır. 5 - 8 mm arasındaki matlar boyun ve eklem rahatlığı sağlar. - Dinamik yoga (Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş hızlıdır ve fiziksel yoğunluğu yüksektir. Kalınlığı 5 mm'ye kadar olan bir yoga matı denge için sabitlik ve kaymazlık sunar.
Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Matınız nasıl kullanılmalıdır?
Yoga seansınızdan sonra matınızı yenilemek için matın üzerine esansiyel yağ spreyimizden bir kez sıkın. Pratik sırasında oluşan bütün lekeleri ortadan kaldırmak için matı sabunlu sıcak suyla yıkayın ve rulo haline getirmeden önce açık havada kurumaya bırakın.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  02 Kasım 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Yumuşak ve kaliteli!

  Daha önce kullandığım matlarda dizlerim ve dirseklerime ağırlık verdiğimde canım yanardı ama bu mat ile bu sorunlarım ortadan kalktı. Uzun süredir kullanmama rağmen ezilme de olmadı.

  Her iki yüzü de kaydırmaz olduğu için kolaylıkla çalışabiliyorsunuz. Ben parke zeminde kullanıyorum.

  Genişliği ve uzunluğu da yeterli.

 • 26 Ekim 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel ürün.

  Güzel bir ürün,çok kullanışlı.Önceki matım daha inceydi, bu daha kalın ,egzersizler daha konforlu oluyor..Sadece birkaç gün plastik kokusu oldu, sonra geçti. Yıldızı o yüzden eksik verdim.

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  02 Ekim 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Kısa süre sonra dökülmeye başladı

  Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra dökülmeye başladı. Her kullanımdan sonra yerler halı saha kauçuğu gibi mat parçaları ile doluyor.

  Markanın cevabı :

  Merhaba Emre,


  Zaman ayırıp tecrübeni bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. Negatif deneyimin için de üzgün olduğumu belirtmek isterim. Kullanıcı yorumları çok değerli ve bir sonraki sezon için ürünleri değerlendirmemde benim için yol gösterici.


  Üründe kullanıma uygun olarak kullanıldığı takdirde kısa sürede dökülme olması beklenilen bir durum değil. Fişinle ya da Decathlon kartınla en yakın mağazaya giderek ürün için inceleme ve ardından iade/değişim isteyebilirsin.


  Sağlık ve sporla kal,

  Yoga Ülke Spor Lideri


  HANDE

SAYFA ÜST KISMI