Yoga Matı - 5 mm - Pembe

Ref.
8346968
YORUMLARINIZ
4.11 / 5 61 Yorumlar
Ürün avantajı
Rahat ve hafif olan bu yoga matı en yumuşak matlarımızdan biridir: 5 mm kalınlığa ve PVC içermeyen iki renkli TPE bileşene sahiptir. Boy: 185 cm X 61 cm Ağırlık: 820 g, taşıma sapı dahildir!

2 MEVCUT RENK(LER)

Rahatlık
5 mm kalınlığı sayesinde rahatlık ve dengeyi birleştirir. Ağırlık: 820 g.
Kavrama
Entegre kumaş ile çift katmanlı TPE bileşeni sayesinde sabit kalır ve kaymaz.
Sabitlik
Denge duruşları için ideal.
Taşıma kolaylığı
Taşıma kayışı bulunur.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Stiren Bütadien Stiren Köpük
Için tasarlandı
Hatha, Nidra, Geleneksel, Yin, Restoratif, Doğum öncesi vb. gibi hafif yoga çeşitleri için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Matı nemli bir süngerle temizleyebilir, dezenfekte etmek ve kötü kokuları gidermek için suya birkaç damla aromatik yağ damlatabilirsiniz.
Kullanım kısıtlamaları
Kaymazlık özelliği düşük olduğu içindinamik yogada kullanmayın.

İLAVE BİLGİLER

Hangi yoga matını seçmeliyim?
Hatha ,Yin, Nidra, rahatlama vb. hafif yoga çeşitleri için: Rahatlığı ön planda tutar. Dizleri, eklemleri, bilekleri korumak için ya da yarım omuz, saban duruşu gibi boyun kaslarının rahat olmasını gerektiren ters duruşlar için: 4 ve 8 mm aralığında bir mat alın. Ashtanga, Vinyasa, Hot yoga gibi dinamik yogalar için: genellikle ayakta duruş ve denge hareketleri gerektiren dinamik yoga çeşitleri için: Dengeyi ön planda tutarak matın 3-5 mm kalınlığında olmasına ve kaymamasına dikkat edin.
TPE nedir?
TPE Elastomer termoplastik köpük, daha kolay dönüştürülebilir olması nedeniyle PVC bileşene iyi bir alternatif oluşturur. Denge ve destek duruşları için ideal kaymazlık ve yumuşaklık hissi sunar. Eğer yine de daha fazla nefes alırlık ve kaymazlık istiyorsanız, 1,5 mm’lik kauçuk bir mat üzerinde antrenman yapmanızı öneriyoruz.
Neden yoga yapmalıyım?
Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.
Yoga ürünlerinin tasarımı:
Yoga egzersizleriniz için rahatlık en önemli unsurdur. Bu nedenle, Domyos yoga ürünleri yelpazemiz tüm duruşlarınızda size kolaylık sağlaması için tasarlandı. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  03 Temmuz 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Functional training için ideal bir mat

  Malzemesi kaliteli, dokusu güzel. Ucuz mat' lar gibi dağılıcak gibi bir yapıda değil. Süngerimsi bir yapısı yok. Daha sert bir malzemeden üretildiği için ben çok beğendim.
  Evde fonksiyonel antreman yaparken kullanıyorum bence kalınlığı yeterli 1 Cm kalınlığındaki ürünler esnemek için konforlu olmasada patlayıcı güç gerektiren antremanlarda çok esneme yapıyor. Bu ürün fonksiyonel çalışanlar için bence tam bir fiyat performans ürünü.
  Oldukça hafif ve kokusu yok. Eksileri çok terleyince üzerinde iz belli ediyor ve elleriniz çok ıslaksa, elleriniz kayabilir. Burbee veya şınav yaparken.

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  29 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Lateks Alerjisi

  Merhaba bu ürünü aldım fakat ellerimde sulu egzamalar oluştu. Ilk başta mattan oldugunu anlamamistim ama Patch Testi(alerji testi) yapildi ve lateks alerjim oldugu ortaya çıktı. Urunu artik kullanamiyorum çünkü ne zaman yoga yapsam alerjim azıyor. Bu matı kulanamiyorum, geri iadesi mümkün mü?

  Markanın cevabı :

  Merhabalar Buse Hanım,


  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi bildirmek isteriz.


  Yoga Matınızı 15 gün içerisinde iade edebilirisiniz.


  Sporla Kalın :)


  Şule SARAL

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  22 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kaymıyor

  bir yıla yakın süre önce yogaya başladım. gittiğim kurslarda ve evde kullandığım matların hepsinde kayma problemi yaşıyordum. kaymayan mat yoktur acemi yogi vardır kararına varmıştım. ama bu matla kayma problemim en aza indi. hiç kaymıyor değilim sıcak havalarda terle birlikte hala ellerim kayıyor fakat nadiren... uygun fiyatlı kaymayan bir mat arayanlara tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI