Yoga Matı - 5 mm - Gri - GRIP+

Ref.
8500978
YORUMLARINIZ
4.4 / 5 40 Yorumlar
Collaborators reviews
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Matınızın üzerinde kayıyor musunuz? Kaymazlık özelliğine sahip bu mat ile yoga pratiklerinizde rahatça ilerleme kaydedin. Hizalama işaretleri ve konforuyla asanadan savasanaya kadar size eşlik eder.
Kavrama
Üst yüzeyi kaymayı önler ve teri emer.
Rahatlık
Zemine serilen yoğun ve yumuşak yapılı bu mat eklemlerinizi korur.
Öğrenme kolaylığı
Matın üzerinde duruşlarınızda size eşlik eden işaretler bulunur.
Taşıma kolaylığı
Ayrıca bu matı taşıma kayışı sayesinde yoga dersinize götürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Etilen Propilen Dien Monomer Köpük Kauçuk Ana parça : 100.0% Poliüretan Köpük
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Güneş altında saklamayın.

İLAVE BİLGİLER

Boyutu ne kadar?Ağırlığı ne kadar?
Matımızın uzunluğu 185 cm, genişliği 65 cm ve kalınlığı 5 mm'dir. 2,3 kg'dır.
Yoga matı nasıl seçilmeli?
- Hafif yoga (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş yavaştır ve fiziksel yoğunluğu nispeten ortalamadır. 5 - 8 mm arasındaki matlar boyun ve eklem rahatlığı sağlar. - Dinamik yoga (Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş hızlıdır ve fiziksel yoğunluğu yüksektir. Kalınlığı 5 mm'ye kadar olan bir yoga matı denge için sabitlik ve kaymazlık sunar.
Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Matınız nasıl kullanılmalıdır?
Yoga seansınızdan sonra matınızı yenilemek için matın üzerine esansiyel yağ spreyimizden bir kez sıkın. Pratik sırasında oluşan bütün lekeleri ortadan kaldırmak için matı sabunlu sıcak suyla yıkayın ve rulo haline getirmeden önce açık havada kurumaya bırakın. Güneş altında bırakmayın. Matınızın son derece iyi tutma özelliğine sahip gözenekli malzemesi kullanımınızı ve gelişiminizi kanıtlar!
Bir Yoginin görüşü:
SÜPER MAT 4/5 • 26/07/2019 DİNAMİK YOGA STÜDYO MATI - 5 MM - GRİ'nin 3 - 6 ay kullanımıyla ilgili İlk defa bir matın rahat olduğu kadar bu kadar iyi zemini tutma ve sabit kalma özelliği olduğunu düşünüyorum. Materyal çok güzel ve çok sade gri rengini de çok sevdim. Ter lekelerine gelince... Lekelerin göründüğü doğru ama dezavantajlarından çok daha fazla avantajı olduğunu söylemek zorundayım.
 • Kadın
  20-29 yaş arası
  29 Haziran 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Ağırlık

  Ürün Çok kaliteli evet çok başarılı ancak yanınızda hiçbir yere taşıyamayacağınız kadar ağır ve durumdan asla memnun değilim... 2,3 kg yazıyor ancak ürün ağırlı 4 kilonun üzerinde ....stüdyo matı evet ama evimden stüdyoya taşıyamayacağım kadar ağır, çok mutsuzum hem bu kadar iyi tutuşu olan hem de çok daha hafif taşınabilir matlar mevcut, ki ürün açıklaması da yanıltıcı...

 • 23 Haziran 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Oldukça iyi

  Özellikle kaymayan bir yoga matı arıyorsanız hiç şüphe etmeden alabilirsiniz. Çivileniyorsunuz resmen:) Bunları birbirinden görüp aynı matı kullanan birçok kişiyiz :) Olası tek bir eksi yanı, ağır olması. Devamlı elde taşımanız gerekecekse yorucu olabilir. Onun dışında, bence fiyatını hak eden bir ürün kesinlikle (ben aldığımda 200 TL idi). Tavsiye ederim.

 • Kadın
  23 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  çok güzel

  çok güzel bir dokusu var ve hiç kaydırmıyor

 • Erkek
  04 Mayıs 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cok basarılı

  Piyasadaki referans markaların en ust gamme mat larından dahi daha iyi buldum.
  Tebrikler decathlon.

SAYFA ÜST KISMI