Yoga Matı - 5 mm - Gri - GRIP+

Ref.
8500978
YORUMLARINIZ
4.47 / 5 51 Yorumlar
Collaborators reviews
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Matınızın üzerinde kayıyor musunuz? Kaymazlık özelliğine sahip bu mat ile yoga pratiklerinizde rahatça ilerleme kaydedin. Hizalama işaretleri ve konforuyla asanadan savasanaya kadar size eşlik eder.
Kavrama
Üst yüzeyi kaymayı önler ve teri emer.
Rahatlık
Zemine serilen yoğun ve yumuşak yapılı bu mat eklemlerinizi korur.
Öğrenme kolaylığı
Matın üzerinde duruşlarınızda size eşlik eden işaretler bulunur.
Taşıma kolaylığı
Ayrıca bu matı taşıma kayışı sayesinde yoga dersinize götürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Etilen Propilen Dien Monomer Köpük Kauçuk Ana parça : 100.0% Poliüretan Köpük
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Güneş altında saklamayın.

İLAVE BİLGİLER

Boyutu ne kadar?Ağırlığı ne kadar?
Matımızın uzunluğu 185 cm, genişliği 65 cm ve kalınlığı 5 mm'dir. 2,3 kg'dır.
Yoga matı nasıl seçilmeli?
- Hafif yoga (Hatha, Restoratif, Doğum öncesi, Nidra...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş yavaştır ve fiziksel yoğunluğu nispeten ortalamadır. 5 - 8 mm arasındaki matlar boyun ve eklem rahatlığı sağlar. - Dinamik yoga (Vinyasa, Ashtanga, Iyengar, Hot, Bikram...) mı yapıyorsunuz? Duruşlar arasında geçiş hızlıdır ve fiziksel yoğunluğu yüksektir. Kalınlığı 5 mm'ye kadar olan bir yoga matı denge için sabitlik ve kaymazlık sunar.
Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Matınız nasıl kullanılmalıdır?
Yoga seansınızdan sonra matınızı yenilemek için matın üzerine esansiyel yağ spreyimizden bir kez sıkın. Pratik sırasında oluşan bütün lekeleri ortadan kaldırmak için matı sabunlu sıcak suyla yıkayın ve rulo haline getirmeden önce açık havada kurumaya bırakın. Güneş altında bırakmayın. Matınızın son derece iyi tutma özelliğine sahip gözenekli malzemesi kullanımınızı ve gelişiminizi kanıtlar!
Bir Yoginin görüşü:
SÜPER MAT 4/5 • 26/07/2019 DİNAMİK YOGA STÜDYO MATI - 5 MM - GRİ'nin 3 - 6 ay kullanımıyla ilgili İlk defa bir matın rahat olduğu kadar bu kadar iyi zemini tutma ve sabit kalma özelliği olduğunu düşünüyorum. Materyal çok güzel ve çok sade gri rengini de çok sevdim. Ter lekelerine gelince... Lekelerin göründüğü doğru ama dezavantajlarından çok daha fazla avantajı olduğunu söylemek zorundayım.
 • Kadın
  30-39 yaş arası
  16 Ekim 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok başarılı

  Asla kaydırma yapmıyor, ellerim ve ayaklarım yoga pozlarında kaymıyor. dizlerimin üzerinde durduğumda rahatsız etmiyor. Biraz ağır, günlük taşıma sırasında zor olabilir. ama yoga sırasındaki konforu çok iyi. tavsiye ederim.

 • Kadın
  21 Eylül 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  f/p süper bir ürün

  Almadan önce çok araştırma yaptım ve bu fiyata böyle özellikler de mat yok. Eski matımla yoga yapmıyormuşum ben bir mat üzerinde denge de kalmaya çalışıyormuşum. Artık matı önemsemeden hareketlerime odaklanabiliyorum. Aldıktan sonra özellikle bekleyip geç yorum yaptım. Ve yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Asla kaymıyor. Parke veya halı üstünde fark etmiyor ikisinde de kullandım. Üzerindeki çizgiler gerçekten pozlarda çok yardımcı oluyor. Tek sorun terlediğiniz zaman matta çok fazla iz oluşuyor olması fakat silmekle uğraşırsanız daha kötü oluyor. Yoga yaptıktan sonra matı hemen katlamayıp biraz yer de bırakın havalansın. Bu şekilde iz kalmıyor. Asla pişman olmayacağınız fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  02 Eylül 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Çok çok kaliteli

  Ben hiit cardio yapiyorum 2 tane matı çöpe attim, ama bu yoga matı gerek zemin tutuşu, gerek üst yüzey malzeme kaydırmazlıgı süper, mm kayma olmuyor, ebatları geniş hareketler icin cok uygun, seri ve zorlu hareketlerde de hic zorlamadi,, severek tavsiye ederim.. zamanla bu performansi kaybetmemesini umuyorum..

 • Erkek
  04 Mayıs 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cok basarılı

  Piyasadaki referans markaların en ust gamme mat larından dahi daha iyi buldum.
  Tebrikler decathlon.

SAYFA ÜST KISMI