YOGA KAYIŞI - PAMUKLU - KOYU GRİ

Ref.
8350004
Ürün avantajı
Esneklik gerektiren egzersizlere yardımcı olur!
10,99 TL*
Bakım kolaylığı
Makinede 40°C'de yıkanır.
Rahatlık
Pamuk bileşeni ile yumuşak kayış.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk Tokalar : 100.0% Demir
Için tasarlandı
Yoga egzersizleri için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 40°C'de yıkanır.

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Domyos Yoga Kayışı, yoga seanslarınızda esnekliğinizi arttırmaya yardımcı olur. Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

DOMYOS YOGA Ürün Gamı:
Tüm ürünlerimiz egzersiz yaparken ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlamak amacıyla tasarlandı. Domyos ekibi olarak, yoga seanslarınızı rahatlama ve keyif anlarına dönüştürmek için çalışıyoruz. Böylelikle, duruşlarınız ve nefeslerinize daha iyi konsantre olabilirsiniz. Ürünleri, kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Neden YOGA yapmalı?
Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.
Kayış ne işe yarar?
Kayış, duruşlarınızı daha iyi yapmanıza ve örneğin, öne eğilme gibi duruşlarda bacaklarınızı daha sıkı tutmanıza yardımcı olur. Klipsi sayesinde uzunluğunu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Kumaş dokusu oldukça yumuşaktır. Bu kayışı özellikle Ashtanga ya da Iyengar gibi dinamik yoga çeşitlerinde kullanmanızı öneriyoruz.
SAYFA ÜST KISMI