YOGA+ 900 TAYT - KADIN - SİYAH

Ref.
8366675
YORUMLARINIZ
5 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
Yüksek beli ve opak kumaşı ile nefes alan, bu rahat tayt, güvenli bir seans için ters duruşlar esnasında bile karın kaslarının kavranmasını sağlar. Belde anahtar cebi.
₺99,99*
Hareket serbestliği
İçerdiği elastan bileşen daha fazla esneklik sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teknik kumaşı teri emer, dışarı atar ve kuru kalmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 88.0% Poliamit, Ana kumaş : 12.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Ashtanga yoga, power yoga, hot yoga vb. dinamik yoga antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede maksimum 30°C'de yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın. Ütülemeyin. Çevreye etki eden faktörler arasında kıyafetlerinize uyguladığınız bakım yöntemleri önemli rol oynar. Kıyafetlerinizi yıkarken ön yıkama yapmaktan kaçının. Aynı şekilde, çamaşırlarınızı 40°C yerine 30°C'de yıkamanız yaklaşık %37 oranında enerji tasarrufu yapmanızı sağlar! Çamaşır deterjanı seçiminizde, geri dönüştürülebilir ambalajlı, çevreye daha az zarar veren bir çamaşır deterjanı kullanmanızı öneriyoruz.

İLAVE BİLGİLER

Dinamik yoga taytı:
Bu tayt dinamik yoga antrenmanlarınız sırasında size maksimum hareket özgürlüğü tasarlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İkinci bir cilt etkisi yaratan ve nefes alan kıyafetler, hareketlerinize uyum sağlayarak ters duruşlar esnasında bile rahat hareket etmenizi sağlar. Opak bir görünüm için yeterince kalın kumaşı, saran yapısı ve yüksek beli sayesinde asanalarınızı güvenle yapabilirsiniz.
Yoga ürünlerinin tasarımı:
Yoga antrenmanlarınız sırasında önceliğiniz rahatlık olduğundan bu tekstil ürün gamı size hareket özgürlüğü sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi. Gerçek kullanım koşulları altında test edilen ürünlerimiz, müşteri görüşlerini göz önünde bulundurarak geliştirilmektedir.
Dinamik yoga (Ashtanga, Yoga, Hot Yoga ...) kimler için uygundur?
Dinamik yoga çeşitleri, koşu, dalış, sörf, dans gibi önemli ölçüde konsantrasyon, esneklik ve dayanıklılık gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için uygundur. Özellikle, başka bir spor ile birlikte yapıldığında tamamlayıcı işlev gördüğü ve performansı artırdığı için günümüzde bir çok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  21 Aralık 2017
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  harika

  süper bir ürün çok rahat ve kullanışlı

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  21 Ağustos 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Harika

  Spor yaparken rahat hareket etmemi sağlayacak kadar esnek, fit görüntü verecek kadar sıkı. Çok sevdim!

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  27 Temmuz 2017
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel

  Kalınlığı, esnekliği ve sıcak tutuşunu sevdim.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI