VM 430 KONDİSYON BİSİKLETİ

Ref.
8328807
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
İçerdiği antrenman programları ile motivasyonunuzu kaybetmeden hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan uygun fiyatlı kondisyon bisikleti. Ayarlanabilir sele yüksekliği ile vücut yapınıza uyum sağlar.
734,99 TL*
Pedal dönüş kolaylığı
Sarsıntı yapmayan pedalları eklemlerinizi rahatlatır (volan 6 kg).
Koçluk
5 fonksiyonlu konsol (kalori, mesafe, süre, hız, kalp atışı) 6 program
Rahatlık
Ayak kalları sayesinde dengenizi korursunuz. Sele yüksekliği ayarlanabilir.
Kontrol kolaylığı
Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Kapak : 100.0% Poliüretan
Için tasarlandı
Antrenman programları yardımıyla formunuzu korumanız için tasarlandı (hobi amaçlı - düzenli kullanım: haftada 3 - 5 saat).
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Vida ve cıvataların iyice sıkıldığından emin olun. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silin ve yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 110 kg Sadece evde kullanın.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.80 X G.55 X Y.121 cm Ürün ağırlığı 27 kg Boyutlar Koli U.105 X G.23,5 X Y.51,5 cm Toplam ağırlık 30 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI
Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI
Kondisyon bisikletinin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı artıkça pedalı daha rahat çevirirsiniz ve antrenmanınız daha keyifli hale gelir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
VM 430 kondisyon bisikleti konsolunun içeriği: 5 fonksiyon: Yakılan kaloriler, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve gidon üzerinde bulunan sensörler sayesinde ölçülen kalp atışı. - 6 program. Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Kilo verme ve forma girme gibi farklı hedeflerden keyif almanızı sağlar.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirmek için oldukça önemlidir.Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın. Ayak kalları sayesinde hem aşağı hem yukarı doğru daha etkili pedal çevirirsiniz. Bu nedenle, ayaklarınızın daha rahat olması için kalları ayağınıza en uygun şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz dengede kalır, titreşim ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizin ön kısmında taşıma tekerlekleri bulunur. Yerini değiştirmek için bisikletin önünde durun. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru nazikçe taşıyın.

YORUMLARINIZ

4.5 / 5 2 Yorumlar
2 users recommended this product
 • Bayan
  20-29 yaş arası
  16 February 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  ayakta surulmuyor

  Kalori saat gibi göstergelerin olması güzel , oturarak surulunce çok rahat . Ama ben bisikleti ayakta sürmeye aliskinim .bu bisiklet ayakta surulmuyor pedallar takilip kalıyor ben de oturarak sürerken sıkılıyorum .acaba ayakta surebilmem için yapabileceğim, pedallerin dönüşünu yumuşatmak diye birşey var mi? Yardımcı olursanız sevinirim

  Markanın cevabı :

  Merhabalar,

  Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederiz. Söz konusu ürün eliptik bisiklet değildir, bu nedenle ayakta sürüş imkanı yoktur. Alternatif olarak "http://www.decathlon.com.tr/C-529307-eliptik-bisiklet" ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Sizi daima aramızda görmek dileği ile.

  Decathlon Türkiye Mutlu Müşteri Ekibi DECATHLON

 • Bay
  50-59 yaş arası
  02 December 2015
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Şimdilik Mükemmel
  Pedal direnci akışkan. Sele yükseklik ayarını değiştirmek zor.

  Şimdilik ihtiyacımızı %100 karşılıyor. Ancak günde 1 (belki 1,5-2) saat kullanım sonucunda bir süre sonra sorun yaratacak mı bilmiyoruz. Eşimle beraber kullandığımız için sele yükseklik ayarını sürekli değiştirmek gerekiyor. Keşke bu işlem daha kolay olsaydı. Bunun dışında mükemmel bir alet.

SAYFA ÜST KISMI