Ultralight Jimnastik Ayakkabısı - Bebek - Pembe

Ref.
8489400
YORUMLARINIZ
4.38 / 5 81 Yorumlar
Ürün avantajı
Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabı! Giyilmesi oldukça kolay ve kullanışlı olan bu ayakkabı, çocuğunuzun jimnastik aletlerinden kaymasını engeller.

3 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Esnek gövde ve taban.
Kavrama
Kaymaz tabanı ve ön ve arkada bulunan destekleri sayesinde yer tutuşu sağlar.
Giyme / çıkarma kolaylığı
Sağ ve sol ayakta işaret, cırt cırtlı bant, arkada kulak.

ÖZELLİKLERİ

Numaralar
20 - 30
BİLEŞENLER
Üstü : 90.0% Polyester, Üstü : 10.0% Poliüretan Dış taban : 100.0% Termoplastik Polietilen (TPE) Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Tests
UltraLight Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, minik jimnastikçiler tarafından, motor becerilerinin yapıldığı parkurlar üzerinde test edilmiştir. Tüm Domyos ayakkabılarımız laboratuvarda yapılan kaymazlık özelliği gibi bazı testlere tabi tutulur. Ayrıca ürünlerimiz, Decathlon'un zehirli madde kullanımını da içeren şartnamesine uygun şekilde üretilmektedir. Böylece ürün bileşenlerimizin dayanıklı oldukları kanıtlanmıştır.
Için tasarlandı
Bebek Jimnastiği egzersizleri için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Domyos bebek jimnastiği ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.
Kullanım kısıtlamaları
Domyos bebek ayakkabısı, iç mekanda kullanım için tasarlandı.

İLAVE BİLGİLER

Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları:
Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entellektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.
Fiziksel ve entelektüel faydaları:
Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca fiziksel becerilerin kazanımını artırır (psikomotor gelişimi) - Gelişimi destekler - Obeziteye karşı savaşır Entelektüel faydaları nelerdir? - Kendine olan güveni artırır - Bir gruba katılmayı teşvik eder - Çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunur
Kullanım önerileri:
Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, iç mekanda giyilmelidir (kuru ve düz yüzeyler). Minik ayakların zeminle maksimum temas sağlaması için ayakkabıları çorapsız giymek yeterli olacaktır. Böylece, ayağının altında bulunan sinirleri zemini "hissedecek" ve dengesini sağlamasına yardımcı olacaktır.
Çocuk ayağının karakteristik özellikleri:
Bebeklerin çıplak ayakla yürümesi, dokunma duyularını tanımaları ve öğrenmeleri için en iyi yoldur. Ayağın altında bulunan sinirler, iyi bir denge sağlamak için vücut ağırlığının eşit şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Geniş ve esnek yapılı Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, bebeklerinizin ayaklarının soğuktan ve tehlikeli zeminlerden koruyarak herhangi bir kısıtlama olmadan gelişmesini ve güçlenmesini sağlar. Tüm ayakkabılarımız, bebeklerin minik ayak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.
Antrenman:
Bebek jimnastiği nedir? Uygun araç gereçler eşliğinde, belirli parkurlar dahilinde ve eğitmenler beraberliğinde gerçekleştirilen jimnastik aktiviteleri ve oyunlarıdır. En miniklerin bile kullanımına uygun çeşitli boylardaki jimnastik aletlerinden oluşan bu parkurlar, (denge tahtası, yürüme aleti, paralel bar ile rulo ve silindir minder) çocukların dengeli bir şekilde yürümesine atlamasına, kaymasına ve tırmanmasına, vb. olanak sağlar. Bebek jimnastiği, 10 aylıktan - 6 yaşa kadar yapılabilir.
Egzersizin faydaları:
Bebek jimnastiğinin faydaları nelerdir? Bebek jimnastiği antrenmanı, miniklerin psikomotor becerilerinin, dengelerinin, koordinasyonlarının ve dokunma duyularının gelişimini sağlayan özel aktivitelerdir. Ayrıca, jimnastik aletleri üzerinde denge sağlamak, atlamak, yuvarlanmak, tırmanmak, gibi aktiviteler, çocuğunuzun kendine olan güvenini artıracak ve ona otonomi kazandıracaktır.
Egzersiz kıyafeti:
Bebek jimnastiği için en uygun kıyafet nedir? Mevsime uygun rahat ve esnek bir kıyafet: Isınmaya başlarken, bir tişört ve bir şort veya esnek eşofman altı, eşofman üstü ya da eşofman takımı tercih edin. Ve jimnastik aletlerinin üzerinden kaymamak için de bir çift Domyos ayakkabı giyin.
Doğru ayakkabı numarasını seçmenin önemi:
Ayak numarasını nasıl seçmeliyim? Ayak ölçüsünün ayakkabı numarasına uygunluğu çok önemlidir, küçük veya büyük numaralar (5mm olsa dahi) tercih edilmemelidir. Küçük numaralar, ayak bileğini ve parmaklarını yaralayabilir ya da cildi tahriş edebilir; büyük numaralar ise, yürüme bozukluklarına ve sürtünmeden dolayı ayakta oluşacak su toplamalarına neden olabilir. 1 ve 2 yaşlarındaki bir çocuğun ayak numarası ortalama 3 - 4 ayda değişir. Düzenli olarak ayak numarasını kontrol etmeyi unutmayın.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  31 Temmuz 2020
  That review has been deposited on this product version
  Müthiş ürün

  Kızıma 2 yaşından itibaren 3 rengini de hep aldım o kadar rahat yürüyor ve her zeminde çok sağlam hareket edebilmesini sağlıyordu şuan 5 yaşında ve bu sene ayakkabıyı bulamıyorum lütfen tekrar satışa sunun

  Markanın cevabı :

  Selin merhaba,

  Deneyimini bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim. Ne mutlu bize!


  *Stok bilgisi için Müşteri İlişkileri Departmanımıza çağrı kanalıyla 0850 532 33 22 no'lu numaradan, whatsapp hattı için 0549 805 33 83 no'lu numaradan ya da mail ile musterihizmetleri@decathlon.com adresini kullanarak ulaşabilirsin.

  Lütfen geri bildirimlerinle ekibimizin bir parçası olmaya devam et. Deneyimlerinizle besleniyoruz, önerilerinize uyarak ürün geliştirmelerine gidebiliyoruz. Umuyorum, bir sonraki karşılaşmamızda daha da iyi olacağız!

  Kendine iyi bak, sporla kal!


  Gizem - Mutlu Müşteri Uzmanı DECATHLON

 • Erkek
  29 Mart 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Süper

  Müthiş ürün. Hafif, kaymıyor, ince ve düz tabanlı.

 • Kadın
  04 Şubat 2020
  Use since 1 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Cok kullanisli bir ayakkabi

  Ürünü geçen yıl oğlum anaokuluna başlarken almistik çok rahat ve esnek bir ayakkabi suan çok kötü durumda olmasına rağmen bu yildakullanıyoruz çünkü böyle rahat bir ayakkabi daha bulamadık lütfen yeniden ürünün satışına başlayın

SAYFA ÜST KISMI