Tül Bale Eteği - Fuşya

Ref.
8399604
YORUMLARINIZ
4.67 / 5 6 Yorumlar
Ürün avantajı
Özgürce dans etmek ister misiniz? Koreografinizi sergilerken size özgürlük sağlaması için etek belinize tam olarak oturmalıdır! Eteğinizi dilediğiniz mayo şekline göre ayarlayabilirsiniz.

4 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
İpsiz bu etek, mayonuzun bileşenleriyle birlikte mükemmel kavrama sağlar.
Rahatlık
Yaptığınız tüm hareketlerin görünmesini sağlayan çok hafif kumaş.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 16 yaş
Renk
7 rengi bulunmaktadır
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Roba : 82.0% Polyester, Roba : 18.0% Elastan
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, Inès, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı ve ilerleme noktalarımızı buluyor ve dansçıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü Caroline size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafeti nelerden oluşur?
Dans kıyafetleri genellikle eğitmenler tarafından tavsiye edildiği hatta zorunlu kılındığı için gerekli kıyafetler hakkında dans stüdyonuzdan bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kıyafet bale mayosu ve külotlu çorapla birlikte giyildiğinde hangi hareketi yaparsanız yapın sabit kalır! Tercihe bağlı olarak etek giyebilirsiniz. Point ya da demi-pointlerinizi eğitmeninize danışın. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız:Uyum ve rahatlık. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde hareket etmemesi gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Neden etek giyilmeli?
Bale kıyafeti, balerine mükemmel uyum sağlamalı ve sanatsal anlayışını geliştirmeye yardımcı olmalıdır. Kullanımı isteğe bağlı olan bu tül etek bütün bale mayolarına uyumludur. Nasıl giyeceğinizi seçmek size kalmış! Ayrıca performanslarınızda harika bir etki yaratacak olan tütüleri de keşfetmekten çekinmeyin.
Ekipmanımı istediğim gibi harmanlayıp eşleştirebilir misiniz?
Tabii ki bütün bale kıyafeti koleksiyonumuz bu amaç için tasarlandı! 7 renk seçeneği arasından size en çok yakışan bale mayosunu seçin: - Vücut çizgilerinizi öne çıkaran ince askılı mayo, - Optimum destek ve dikkat çekici boyun duruşu için yaka bölgesi kalın askılı mayo, - Daha fazla rahatlık için daha kapalı kısa kollu mayo. Etek ya da tütü de giyebilirsiniz!
Ekipmanınızı taşıyabileceğiniz küçük bir çantaya mı ihtiyacınız var?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer ekipmanınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: Kız çocukları için daha küçük beden olan pembe, yetişkinler için gri (AW19'da siyah). Siyah payetli, katlanabilir, küçük silindir çanta da çok kullanışlı!

YORUMLARINIZ

 • 24 Haziran 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Tskr

  Birebir aynı ürün gönül rahatlığı ile alabilirsiniz Decathlon dan alışverişte sifir sıkıntı tskr decathlon

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  05 Şubat 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  güzel ürün

  ürünün malzemesi esnek ve giyip cikartmasi kolay ve kullanişli.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  22 Ekim 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İyi

  Esnekliği ve vucutu sarma şekli çok guzel

SAYFA ÜST KISMI