TÜL BALE ETEĞİ - ÇOCUK - SOLUK PEMBE

Ref.
8297306
Ürün avantajı
Yumuşak ve hafif tülden oluşan bu bale eteği, elastik bel kemeri sayesinde küçük kızların tek başına giyebilmesini sağlar. Resitaller ve galalar için idealdir. SYLVIA bale mayosuyla kullanılabilir.

2 MEVCUT RENK(LER)

30,99 TL*
Hareket serbestliği
İki katlı, ince tül bale eteği, hareketlerinize mükemmel uyum sağlar.
Rahatlık
Transparan tül sayesinde yaptığınız tüm hareketler görünür.
Yumuşaklık
Uçuşan ince tülü sayesinde çoraplarınızı yırtmaz.

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
4 - 12 yaş.
Renkler
pembe, fuşya, siyah, beyaz
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Poliamit Roba : 80.0% Poliamit, 20.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Bale yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Bale kıyafetleri, genellikle bale eğitmeni tarafından önerilir, hatta giyilmesi zorunlu tutulur. Genellikle iç çamaşırı olmadan giyilir. Bale mayosu, bale çorabı ya da bale taytıyla takım olarak giyildiğinde, her harekette mükemmel kolaylık sağlar. Balerinler için en uygun kıyafetler: bale mayosu, külotlu çorap, bale ayakkabıları ve antrenman öncesi ve sonrasında vücudu sıcak tutacak çapraz hırka giyilmesi önerilir.
Neden etek giyilmeli?
Bale kıyafeti, balerine mükemmel uyum sağlamalı ve sanatsal anlayışını geliştirmeye yardımcı olmalıdır. Bale eteği isteğe bağlı olmakla birlikte kısa kollu bale mayoları ya da SYLVIA koleksiyonunda bulunan mayolar ile birlikte kullanılabilir. Jüpon tül etek ile yıl sonu galalarınızda ilgi odağı olacaksınız.
SAYFA ÜST KISMI