TRAINING FITNESS ÇANTASI - BÜYÜK BOY - GRİ / SİYAH

Ref.
8352999
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
Training "büyük" boy çanta, birçok kıyafet ve spor aksesuarının taşınabilmesini sağlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

94,99 TL*
Taşıma kolaylığı
63 cm (elde taşıma) - 117 cm (çapraz taşıma) arasında ayarlanabilir 1 adet askı
Kullanımı kolaydır
Açmak için çift fermuar. Kart, telefon, asma kilit, yan sap koymak için gözler.
Çok gözlü
Bir adet ayakkabı bölmesi, içeriden veya dışarıdan erişilebilir ikinci bir cep.
Havalandırma
Kuşgözleri sayesinde ayakkabı cebinin hava almasını sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Hacim
57 litre
Renkler
2 farklı rengi mevcuttur
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester
Tests
Çanta, kullanım sırasında şeklini korumasını sağlamak için laboratuvarda testlere tabi tutuldu. Dokuma gereksinimlerine uygundur, aşınmaya karşı dayanıklıdır ve birleştirme şeklinin kalitesi, ürünün sağlam olmasını sağlar.
Için tasarlandı
Fitness eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Kapasite
57 litre hacim Boyutlar: 65 cm uzunluk, 31 cm genişlik, 34 cm yükseklik 63 - 117 cm arasında ayarlanabilir askı
Bu çanta nasıl taşınır?
57 litre hacimli fitness çantanın, zevkinize göre (çapraz ya da omuzda), en rahat şekilde taşıyabilmeniz için omuz hizasında desteği olan, ayarlanabilir uzun bir askısı vardır. Ayrıca ayarlanmayan iki askısı, çantayı elinizde kolayca taşımanızı sağlar. Dahası, yan kısmında bulunan kulbu, soyunma odasındayken çantanızı dikey asmanızı sağlar.
Açıklama: cepler ve püf noktalar
57 litre hacimli fitness çantasının kart, asma kilit, kulaklık, duş jeli ve telefon için bir gözü vardır. Bu çanta, ayakkabıları kıyafetlerden ayırmaya olanak sağlayan ayakkabı cebi sayesinde oldukça kullanışlıdır (2 çift ayakkabı koyabilirsiniz!). Ayrıca, ulaşımı kolaylaştırmak için içten ve dıştan erişilebilen bir cebi vardır.
Neden 57 litre hacimli bir çanta seçilmeli?
57 litre hacimli fitness çantası, sporcuların antrenman öncesinde, sırasında veya sonrasında spor salonunda günlük olarak kullanmaları için tasarlanmıştır. Bu çanta, günlük veya haftalık olarak yanına farklı kıyafetler almak zorunda olanlar için birden fazla fitness/kas geliştirme aksesuarı ve kıyafetlerini taşımanızı sağlar. Birden fazla bölmesi ile eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmenizi sağlar ve kullanım kolaylığı sunar. Taşıma sapları ve askısı ile kolayca taşınabilir.
Ürün testi
Bu çanta, art arda tabi tutulduğu su tutmazlık, taşımaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri sonucunda rengini, şeklini koruduğunu, çiseleyen yağmura karşı su geçirmezliğini ve taşıma sırasındaki sağlamlığını kanıtlamıştır. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen çantanızdan memnun değilseniz fikirlerinizi bize iletmekten çekinmeyin!
Bakım önerileri
Lekeleri temizlemek için nemli bir sünger yardımıyla çantanızı silebilirsiniz. Bu işlemden sonra çantanız ıslanırsa tamamen kuruması için ceplerini boşaltarak açık halde kurumaya bırakın.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür?
Bütün çantaların hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

YORUMLARINIZ

4.5 / 5 2 Yorumlar
2 users recommended this product
 • Erkek
  30-39 yaş arası
  31 Mart 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Fiyat - Kalite İyi

  Başlıkta yazdığım gibi fiyat kalite dengesi yeterli. Omuz askısı ve el tutma yerleri biraz daha geniş olursa kullanımı daha rahat olacak.

 • Erkek
  60 yaş üzeri
  13 Ekim 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Decathlon çözüm üretmiş

  Günlük geziler için (Deniz, tekne vs.) herşeyi bir arada taşıyabileceğim bir çanta arıyordum. En yakını üç misli fiyata ve iki misli ağırlıkta çanta lar vardı. Bu son derece uygun. İc bölümleri yeterli. Ayrıca küçük paletlerimi koyabildiğim bölmesi var. Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum çok memnunum

SAYFA ÜST KISMI