Tozluk / Modern Dans & Bale - Çocuk - Siyah

Ref.
8490223
Ürün avantajı
Dans ederken iyice ısınmak ister misiniz? Ayak bilekleri ve baldırlardaki kas ve eklemlerin sıcak kalması için tavsiye edilen tozluklar konfor ve sıcaklık sağlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

Isı yalıtımı
Bileşeni sayesinde kaslarınızın ısınmasını sağlar.
Esneklik
Antrenman sırasında kaymasını önleyen lastikli uçları vardır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Akrilik, Ana kumaş : 0.0% Elastan, Ana kumaş : 0.0% Poliamit
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden tozluk kullanılmalıdır?
Bale tozluklarını, kaslarınızı sıcak tutmak için antrenman öncesinde ve sonrasında kullanmanızı öneriyoruz. Seviyeniz ne olursa olsun, ısınma antrenmanı, baleden ayrı tutulamayacak bir aşamadır. Size sade ve renkli tozluk seçenekleri sunuyoruz.
SAYFA ÜST KISMI