• TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI
 • TC5 KOŞU BANDI

TC5 KOŞU BANDI

Ref.
8288569
YORUMLARINIZ
4.3 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
16 km/saate kadar hızla koşan ve farklı ağırlıklara sahip sporcular için ideal koşu alanı sunan koşu bandı. Hedeflerinizi yakalamanız için sizi motive eden 16 farklı program.
1.899,99 TL*
eco-participation dahil
6,02 €
Çok işlevlilik
%0 - %10 eğim ve 16 km/saate kadar hız ile yürüme ve koşma olanağı sağlar.
Koçluk
Hedeflerinize ulaşmanız için 16 antrenman programı ve 4 fonksiyon içerir.
Darbe emici
Domyos Soft Impact sistemi ve esnek tahtadan tabanı ile darbelere dayanıklıdır.

ÖZELLİKLERİ

Koşu bandı
45 X 127 cm
Maksimum hız
16 km/sa (2.25 HP)
Kurulu boyut
U 168 cm x G 81 cm x Y 140 cm
Katlı boyut
U 82 cm x G 81 cm x Y 159 cm
Koli boyutu
U 171 cm x G 74 cm x Y 28 cm
Kutu ağırlığı
75 kg
BİLEŞENLER
Şasi : 80.0% Çelik , 20.0% Polistren (PS) Tahta : 40.0% Bakır (CU), 35.0% Çelik , 10.0% Pirinç, 10.0% Epoksi, 5.0% Alüminyum
Için tasarlandı
Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla formunu korumak isteyenler için tasarlandı.
Garanti
Gövde 5, motor, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış Sonrası Hizmetler www.domyos.com

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silmeye özen gösterin. Somun ve cıvataların iyice sıkıldığını, koşu bandının yeterince gergin olduğunu ve pozisyon ayarlarının doğru yapıldığını düzenli olarak kontrol edin (Prosedür detayları için kullanım kılavuzunu inceleyin). Koşu bandına özel silikon bazlı kayganlaştırıcıyı kullanarak bant ve taban arasındaki sürtünmeyi engellemeniz önerilir.
Depolama İpuçları
Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Haftada 5 saat kullanım. Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg.

İLAVE BİLGİLER

KOŞU ALANI
Domyos TC5 koşu bandının alanı, daha rahat antrenman yapmanızı sağlamak üzere genişletilmiştir (45X127 cm). Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla performansını korumak isteyen tüm sporcular için uygundur.
MOTOR GÜCÜ ve MAKSİMUM HIZ
Domyos TC5 koşu bandı, 1 saat kadar tempolu yürüyüş veya koşu egzersizleri yapmak isteyen ve ağırlığı 130 kg'a kadar olan kullanıcılar için ideal kesintisiz 2.25 HP performans sunan bir motora sahiptir. Maksimum hız: 1-16 km/sa TC5 modelimiz, interval antrenmana başlamak isteyenler için vazgeçilmez bir özellik olarak çok daha yüksek bir maksimum hız sunar.
DARBE EMİCİ SİSTEM
Domyos TC5 koşu bandı, darbe emici yapısı sayesinde koşu için uygun bir zemin sunar. "Domyos Soft Impact" sistemine sahip esnek tahtadan tabanı, eklemleri koşu esnasında maruz kalınan darbelerden korur ve temponun artırılmasını kolaylaştırır. Domyos Soft Impact: Tahta taban ve metal yapı arasına kauçuk ek parçalar yerleştirilmiştir. Ek bilgi: Daha fazla koruma isteyen koşucuların darbe emici ayakkabı kullanmaları önerilir.
KONSOL VE ANTRENMAN PROGRAMLARI
Domyos TC5 koşu bandı, belirlediğiniz sportif hedeflere ulaşmanızı sağlamak için önceden düzenlenmiş 16 program ve 4 farklı fonksiyon içerir: - 4 fonksiyon: Zaman, hız, mesafe, yakılan tahmini kalori miktarı. - 8 "performans artırıcı" antrenman programı (interval antrenman) - 8 "kilo kaybı" antrenman programı (kalori yakma amaçlı). Hoparlörler ve jak girişi (3,5 mm) sayesinde antrenman esnasında mp3 çalarınızı dinleyebilirsiniz.
KATLAMA ve SAKLAMA
Domyos TC5 koşu bandı, yerden tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde katlanır. Mühendislerimiz, az yer kaplayan ve dengeli bir tasarım sunmak için ürün boyutları üzerinde özel olarak çalışmıştır.
SPOR YAPARKEN RAHATINIZI EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAK ÖNERİLER
Rahat hareket etmek için seviyenize uygun bir koşu ayakkabısı seçmeniz önerilir. Koşu bandını sabitlemek, titreşimleri ve gürültüyü azaltmak ve aynı zamanda, zemini de korumak için ürünü mat üzerine yerleştirmeniz önerilir. Bu amaçla, Domyos Fitness Matını öneriyoruz.
KOŞU BANDI ÜZERİNDE DOĞRU POZİSYONU ALMAK İÇİN ÖNERİLER
Egzersize başlamak için önce ayaklarınızı platformun kenarına yerleştirerek koşu bandını 1 km/sa hızda çalıştırın, ardından koşu bandının ortasına geçin. Artık başlayabilirsiniz! Dikkat: TC5 koşu bandı otomatik olarak 2 km/sa hızla çalışmaya başlar. Daha güvenli olması açısından, koşu bandının üzerine çıkmadan önce hızın 1 km/sa olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.
KOŞU BANDINI KATLAMA ve SAKLAMA ÖNERİLERİ
TC5 koşu bandı hızlı ve emniyetli bir katlama sistemine sahiptir. Katlama prosedürüne ilişkin detaylı bilgi için kullanma kılavuzuna bakın. Belinizi incitmemek için eğilerek koşu bandını tutun ve belinizi mümkün olduğu kadar dik tutarak koşu bandını kilitli pozisyona gelinceye kadar kaldırın.
SATIŞ SONRASI HİZMETLER / YARDIM / KULLANMA KILAVUZU
www.domyos.com sitemizi ziyaret ederek: - Ürünün garanti bilgilerini öğrenebilir, - Ürünün nasıl kurulduğunu, ayarlandığını ve kullanıldığını öğrenebilir, - Teknik problemler için çözüm bulabilir, - Kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.

YORUMLARINIZ

4.3 / 5 3 Yorumlar
3 users recommended this product
 • Bay
  30-39 yaş arası
  30 January 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  süper

  dışarıya çıkmaya vakti olmayanlar için çok iyi

 • Bay
  20-29 yaş arası
  27 January 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Beğendim
  Kullanışlı, Büyüklüğü ideal Ses yapıyor

  Ürünü tavsiye ederim ancak, ses konusuna biraz daha özen gösterilebilirdi. Esneklik kazandıran mavi yastıklar çok fazla ses yapabiliyor. Gıcırtı rahatsız edici boyutlara ulaşabiliyor. Bunun dışında iyi ki almışım dediğim bir ürün.

 • Bay
  20-29 yaş arası
  18 December 2015
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  fiyat -kalite -performans ürünü
  kullanımı pratik Kargoyu eve kadar çıkartmıyorlar

  Olumsuz yanları; 1-Aras kargo'dan 30kg üstünü özel bir anlaşma olmadığı sürece eve çıkartmadıklarını söylediler. sorun çıkarttıkları için kargo şubesinden kendi aracımla aldım . 2-Üzerinde koştuğumuz bandın kenarlarının yukarı doğru kavis yapıyor. Bütün ev tipi koşu bantlarında olan birşey yani problem değil. 3-Koşuya herhangi bir engel teşkil etmiyor. Ama yinede can sıkıyor. Birde ilk başlangıç hızı yüksek. 1km/h hızda başlaması gerekirken yaklaşık 3-4km/h hızda başlayıp yavaşlıyor. ilk başlangıçta denge kaybına sebep oluyor. buda problem değil çünkü emen alışıyorsunuz .
  Olumlu yanları; Katlanabilir, eğimler 0,5 derece artabiliyor, en güzel yanıda Garantisinin Dechatlon'dan olması.Dechatlon batmadığı sürecesorun yok yani. :)
  Karşılaştırma: Altis, dunlop gibi garantisi sorun çıkaran markalar alınacağına bunun alınması daha karlı.

SAYFA ÜST KISMI