15 Öneriler
Pages
MULTISPORT
conseils-multisports-astuces-comment-tenir-ses-bonnes-resolutions-sportives

Yeni yıl deyince, akla yeni yıl kararları gelir! Yalnız, bu kararları nasıl uygulayacağınızı biliyor musunuz? Motivasyonunuzu muhafaza etmek için antrenörümüzün tavsiyelerine kulak verin.

(2)
MULTISPORT
conseils-shape-astuce-un-corps-tonique-en-vacances

Evde, ofiste veya tatilde formda kalmak için tavsiyelerimize kulak verin. Formunuza dikkat ediyorsanız, 5 tavsiyemize kulak verin ve spor yapın!

(2)
MULTISPORT

Sürekli yakmaya çalıştığımız kaloriler hakkında neleri bilmemiz gerekir? Tüm sorularınıza cevap bulmak için, Domyos rehberimizi takip edin.

(1)
MULTISPORT

Anne adayları çoğunlukla bu soruyu sorarlar: Bebek beklerken spor yapmaya devam edilebilir mi? Hamilelik sırasında doğru sporu seçmek için, Domyos'un tavsiyelerine kulak verin.

MULTISPORT

Düz bir karın için, aldığınız günlük kalori miktarını azaltmanız gerekir.

(1)
MULTISPORT
conseils-cross-dietetique-5-aliments-bruleurs-de-graisse

Kilo vermenin yollarını arıyor ve nasıl bir diyet uygulayacağınızı bilemiyor musunuz? Yağ yakan 5 besini keşfedin.

MULTISPORT

Fazladan birkaç kilonuz ve kurtulmak istediğiniz yağlarınız mı var? Bu durumda, dengeli beslenmeye dikkat etmeniz ve düzenli spor yapmanız en doğrusudur. Sizin için hazırladığımız önerilere kulak verin.

MULTISPORT

Vücudunuz spor antrenmanlarınız sırasında sizi destekleyebilmek için enerji veren kaynaklara ihtiyaç duyar! Doğru yiyecek tercihleri yapmak daha verimli bir şekilde spor yapmanızı sağlar.

SAYFA ÜST KISMI