KİLO VERMENİZE YARDIMCI OLACAK 5 FİTNESS EKİPMANI

Kötü beslenme ve spor yapılmaması nedeniyle, yağlarınız vücudunuzun hiç beklemediğiniz yerlerinde toplanabilir... Hangi kadın göbeğinin yanlardan taşmasından, kalça bölgesinde yağ toplanmasından kurtulmak veya düz bir karına sahip olmak istemez ki? Bu yağlardan kurtulmanın yolu, düzenli antrenman yapmaktan geçer. Antrenmanlarınızı çeşitlendirecek ve yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak 5 ekipmanı keşfedin: atlama ipi, mini stepper, jimnastik ağırlıkları, Abdo Gain ve mini trambolin.

 

Atlama ipi ile harekete geçin

Atlama ipi: yağlarınızı yakmanızı ve form tutmanızı sağlar. Atlama ipi, kilo vermenizi, düz bir karına sahip olmanızı ve selülit sorunlarının önüne geçmenizi sağlarken dayanıklılığınızı da artırır. 15 dakikalık ip atlama 30 dakikalık koşu yapmakla eş değerdir.

 

Mini stepper ile eğlenerek adım atın

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde deneyin: Mini stepper ile merdiven çıkarken yaptığınız hareketlerin aynısını yaparsınız. Forma girmenizi ve selülit ile savaşmanızı sağlar. Evinizin rahatlığında alt gövdenizi çalıştırır, bacaklarınızı ve poponuzu sıkılaştırırsınız.  

 

Ağırlıklarla vücudunuzu sıkılaştırın

Daha etkili bir antrenman için, el ve ayak bileklerinize jimnastik ağırlıkları bağlayabilirsiniz. Bu pratik ağırlıklar sayesinde, çok fazla çaba göstermeden, saniyeler içinde vücunuzu sıkılaştırabilirsiniz ! Birkaç basit egzersiz ile kol ve kalça kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

 

Mini trambolin ile eğlenceye zıplayın

Kilo vermek için zıplamak, kulağa eğlenceli geliyor değil mi? Mini trambolin ile, istenmeyen yağlarınızdan kurtulmak mümkün. Aerobik ve sıkılaştırıcı etkileri sayesinde bütün  fitness antrenmanlarına uyan bu trambolin ile, kaslarınızı güçlendirin ve solunumunuzu geliştirin.

 

Karın kaslarınız için Abdo Gain

Beton gibi sert ve düz bir karın mı istiyorsunuz?  Abdo Gain bunun için tasarlandı! Bu küçük fittness ekimanı istenmeyen kilolarınızın düşmanı. Oturma pozisyonundaykenfitness antrenmanlarınızı sabit ve dinamik hareketler ile yapmanızı sağlar. Dengede durarak karın kaslarınızı kasıp derindeki kaslarınızın da çalışmasını sağlar. Sadece birkaç hafta içinde, düz bir karına sahip olur, bedeninizi inceltir ve bunların hepsini eğlenerek yapmış olursunuz!

SAYFA ÜST KISMI