KAS GELİŞTİRMENİN FARKLI YOLLARI

Kas geliştirmek için, ağırlık kaldırmanız gerekmediğini biliyor musunuz? Çok daha hafif ağırlıkların kullanıldığı, basit ve etkili bir teknik sayesinde, kas geliştirme antrenmanınızı nasıl tamamlayacağınızı keşfedin.

 

Fitness bantlarının yararları

Denememiş olsanız da, lastikli kas geliştirmeyi duymuşsunuzdur. Klasik kas geliştirme antrenmanını tamamlamak için oldukça etkilidir. Başlangıçta rehabilitasyon amacıyla kullanılan bu teknik, giderek yayıldı ve kas geliştirme amacıyla kullanılmaya başladı. Dirençle çalışma sayesinde, fitness lastikleri güç ve kas gücü kazanmanızı sağlar. Lastikler, ısınma aşamasında veya daha hafif ağırlıklarla egzersiz yapmak için, bir kas çalıştırma programına ek olarak kullanabilir. Örneğin, gövdenizin üst kısmındaki kasları (trisepsleri pektoral kaslar, omuzlar ve sırt) veya kalçaları bir gün ağır yükler ile çalıştırabilir, ertesi gün lastik kullanabilirsiniz.

 

Hangi fitness bandını kullanmak gerekir?

Tüm kullanımlar için uygun, farklı fitness bantları mevcuttur: Hem elastiband gibi düz renkli yassı şekilli basit lastikler, hem de Resistance Tube gibi ileri seviye ürünler mevcuttur. Kullanımları kolaydır, çektiğinizde direncin artırılmasını sağlarlar (herkes için farklı seviyeler mevcuttur).

 

Fitness bantları ile hangi egzersizler gerçekleştirilir?

Fitness lastiği ile performansınızı artırmak için, Elastiband, Resistance Tube ve Expander kullanımına ilişkin videolarımızı keşfedin.

 

 

 

Fitness lastiklerinin çok fonksiyonlu kullanımı, kas gücünüzü ve hızlanma kapasitenizi aynı anda geliştirmenizi sağlar. Her açıdan mükemmel olan bu teknik, kas geliştirme programıyla bir bütün oluşturur.

GYM/PILATES

Domyos Elastiband kaslarınızın tamamını etkili biçimde zindeleştirmenize imkan verecektir. Karın kaslarınızı, pazılarınızı, omuzlarınızı, göğüs kaslarınızı, kalça ve baldırlarınızı derinlemesine güçlendirin. Domyos, bu aksesuarı en iyi şekilde kullanmanız için Domyos Club spor koçlarıyla ortaklaşa gerçekleştirilmiş ve yorumlanmış egzersiz videolarını size önermektedir. Elastiband’ınız ile doğru uygulamalar yapmak için Domyos egzersiz videolarını keşfedin.

SAYFA ÜST KISMI