31 Öneriler
Pages
FİTNESS
conseils-cross-astuce-4-bons-plans-pour-garder-la-motivation

Spora başlamaya karar verdiğimizde, bırakmamak için başlarız! Ama bunu hiç pes etmeden yapmanın bir yolu var mı? İşte, fitness'a başlamanıza ve ne olursa olsun motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olacak 4 güzel fikir.

FİTNESS

Eve dönüş meydan okumasının son seansı ! Bu güzel antrenman günlerinin sonuna geliyoruz, son bonuslar için Rémy'i takip edin : Tüm gücünüzü harcamak için hazır mısınız ?

FİTNESS

Domyos Meydan Okumasının sonuna yaklaştık ! Bu son ve yeni programda karın ve kalça kaslarınızı geliştirmek için enerjiyle dolmanız gerekiyor.

FİTNESS

Domyos Meydan Okumasının, 5. seansına başlarken rahatlamak ve vazgeçmek yok ! Şimdiden programların yarısını bitirdiniz bile ! Şimdi programımız Kettlebell ile egzersizler içeriyor.

FİTNESS

Enerji ile dolmanın zamanı geldi ! Kış mevsimine formda girmek için Domyos Meydan Okumasına katılmaya ne dersiniz ? Birinci seans için iş başına !

FİTNESS
conseils-energy-exercice-on-veut-une-endurance-dathlete

Her zaman bir atletin dayanıklılığına sahip olmak mı istediniz? Mükemmel bir kondisyona sahip olmanız için, Domyos size üç farklı alette bir program sunuyor !

FİTNESS
conseils-mincir-avec-le-step

Zayıflamak mı istiyorsunuz? Artık zayıflamanın yollarını aramayı bırakın! Step yaparak, kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

SAYFA ÜST KISMI