conseils-cross-produit-strap-training-5-bonnes-raisons-de-le-choisir

DOMYOS STRAP TRAINING KULLANMANIN AVANTAJLARI

Domyos Strap Training, nedir? TRX gibi, beden ağırlığınız ile egzersizler yapabileceğiniz asılma halatlarıdır. Domyos Strap Training'in avantajları

 

Domyos Strap Training'in avantajları

En büyük avantaj, dilediğiniz yerde, sabitleyebileceğiniz bir egzersiz kiti olmasıdır. Domyos Strap Training, kayış, tutacak, el bileği ve ayak bileği askılarından oluşmaktadır. Dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır; istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Evinizde veya dışarıda, kapı üzerine veya bir barfiske sabitlemek oldukça kolaydır. Bu pratik ürünü, taşıma çantasıyla istediğiniz yere götürebilirsiniz.

 

Tüm seviyelere uygun

Kas geliştirme seviyeniz ne olursa olsun, ister kilo vermek, ister fiziksel kondisyonunuzu geliştirmek isteyin, Domyos Strap Training ile egzersiz yapabilirsiniz. Egzersizin zorluğu, bedeninizin duruşuna ve açısına bağlıdır. Direnci artırarak veya azalltarak, egzersizin şiddetini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Bu ekipmanla, hem başlangıç seviyesine uygun, hem de ileri seviye antrenman yapabilirsiniz.

 

Çok etkili

Kas çalıştırma halatları, geleneksel antrenmana ek olarak, komple ve aşamalı bir kas geliştirme sağlar. Çifte avantaja sahiptir: Vücünüzü geliştirir ve kalp damar sisteminizi güçlendirir. Çekme egzersizine daha yüksek bir tempo ile devam ederseniz, direncinizi artırabilir ve kalori harcayabilir, böylece kilo verirsiniz. Tempoyu yavaşlatır ve hareketlerinizi kontrol altında tutarsanız, gücünüzü ve kas kütlenizi artırırsınız.

 

Tüm bedenin çalışması

Domyos Strap Training, kendi vücut ağırlığınız ile çalışarak, kas yapınızı güçlendirmenizi sağlar. Bu tip asılma antrenmanı tüm bedeni çalıştırır. Kasların derinlemesine çalıştırılmaları açısından etkilidir. Egzersiz ne olursa olsun, denge sağlamak için sürekli aktif olan alt sırt kasları ve karın kasları kullanılır. Egzersiz sırasında kullanılan vücut ağırlığı, eklemleri korur. Ekstra yük kullanmadan egzersiz yaptığınız için, sakatlanma riskiniz daha azdır!

 

Kas dengesi

Kilo vermenize ve esneklik kazanmanıza yardımcı olmasının yanı sıra, Domyos Strap Training kas dengesini de sağlar. Askı halatlarını kullandığınızda, sürekli olarak denge kaybı yaşarsınız. Egzersizi gerçekleştirmek için gerekli olan efora ek olarak, duruşunuzu da sürekli olarak dengede tutmanız gerekir. Bunu başarmak için, bedeniniz bir blok gibi hareketsiz kalır ve derin denge kaslarını kullanır. Kas dengesini ve eklemlerinizi bu şekilde güçlendirirsiniz.

 

 

 

Formunuzu korumak ve kilo kaybetmek için, Domyos Strap Training'i denemenizi öneriyoruz. Derin kasları güçlendirmek ve gücü artırmak için, geleneksel kas geliştirme egzersizine ekleyebilir veya kilo verme hedefinize hızlı şekilde ulaşmak için kardiyo egzersizi ile birleştirebilirsiniz. Zaman içinde iyi bir sonuç elde etmek için, dengeli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmeyi unutmayın. Asılma egzersizleriyle ilgili olarak doktorunuza başvurabilirsiniz

VÜCUT GELISTIRME

Vücut geliştirme için vazgeçilmez aksesuar STRAP TRAINING’i keşfedin. Domyos zindeleştirme egzersizlerinin uygulanmasında videolarla size eşlik ediyor.

SAYFA ÜST KISMI