Error message
Unable to get reviews Operation timed out after 3001 milliseconds with 0 bytes received

Sporcu Sütyeni - Siyah / Gümüş

Ref.
8595475
Ürün avantajı
Sizce Hot yoga mı Ashtanga mı?Çıkarılabilir pedleri ve ayarlanabilir askılarıyla bu sporcu sütyeni nefes alır ve gerçek bir cilt etkisi yaratır. Tek başına veya sporcu atletinin altına giyilebilir.

3 MEVCUT RENK(LER)

Hareket serbestliği
İkinci bir cilt etkisi yaratan bu sütyen, duruşlarınıza mükemmel uyum sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teknik kumaşı sayesinde kuru kalmanızı sağlar.
Tahrişi önleme
Dikişsiz teknik kumaşı, tahriş oluşumunu engeller.
Göğüs desteği
1. seviye aktivitelerde düşük yoğunluklu kavrama.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 81.0% Poliamit, Ana kumaş : 18.0% Elastan, Ana kumaş : 1.0% Metal Lifler
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Koşu gibi yüksek yoğunluklu sporlara uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

Ürünlerimizi nasıl tasarlıyoruz?
Ekibimiz içinde hem yeni başlayanların hem uzmanların olduğu 8 kişiden oluşur.Hepimiz bu tutkuyu paylaşıyoruz. En hafif yogadan en dinamik olanına kadar hepsinde denge arıyoruz. Yoga temsilcileri ağımızla birlikte ürünlerimizi beklentilerinize ve görüşlerinize uygun şekilde doğayla iş birliği içinde tasarlıyoruz. Çevreye karşı pozitif, cömert ve saygılı yoga seansları için söz veriyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html
SAYFA ÜST KISMI