Spor Çantası - Siyah - 40 L - LIKEALOCKER

Ref.
8521616
YORUMLARINIZ
5 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
Zaman kaybetmeden eşyalarınızı düzenlemenizi sağlayacak bir spor çantası mı arıyorsunuz? Akıllı, dikey ve bölmeli Likealocker çanta harika bir kilitli dolap görevi görür.
Kapasite
40 litre kapasite.
Çok gözlü
Düzenli bir çanta için: Biri 16" bilgisayar için olan 4 cep, 2 çıkarılır bölme.
Taşıma kolaylığı
4 taşıma şekli: sırt çantası, büyük sap, 2 küçük sap, askı.
Farklı kullanım çeşitleri
Dikey ya da yatay olarak dilediğiniz gibi kullanılabilir!
Taşıma kolaylığı
Köpük askı ve sırt bölgesi.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Köpük : 100.0% Polietilen Astar : 100.0% Polyester Kaplama : 100.0% Poliüretan
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden bu çanta seçilmeli?
40 litre hacimli fitness çantası, sporcuların antrenman öncesinde, sırasında veya sonrasında spor salonunda kullanmaları için tasarlanmıştır. Bu çanta, fitness aksesuarlarınızı ve kıyafetlerinizi taşımanızı sağlar. Birden fazla bölmesi ile eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmenizi sağlar ve kullanım kolaylığı sunar. 4 farklı taşıma şekli ile kolayca taşınabilir. Bu çanta, yapısı sayesinde eşya dolabına sığacak şekilde tasarlanmıştır.
Boyutlar
Kullanım boyutları: 27 x 23 x 56
Ürün testi
Bu çanta, art arda tabi tutulduğu su tutmazlık, taşımaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri sonucunda rengini, şeklini koruduğunu, çiseleyen yağmura karşı su geçirmezliğini ve taşıma sırasındaki sağlamlığını kanıtlamıştır. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen çantanızdan memnun değilseniz fikirlerinizi bize iletmekten çekinmeyin!
Aksesuarlar
Temizlik ürünleri için özel cep Bilgisayar için özel bölme Çıkarılabilir farklı bölmeler Havalandırmalı ayakkabı cebi Telefon cebi Kişisel eşyalar için diğer cepler

YORUMLARINIZ

 • 24 Eylül 2020
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Spor Çantası

  İçinin düzenli olması yanı sıra farklı şekilllerde takılması harika kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • Erkek
  20 yaş altı
  11 Mart 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  40 yaş altıysanız 5 yıldız üstüyse 4 yıldız

  Ürünü aldım kullanıyorum ister okulda ister işte ister halı saha maçlarında ister fitness ta ister tatile giderken büyük hacmi sayesinde istediğim eşyayı koyabiliyor ve taşıyabiliyorum cırt cırtları sağlam ayarlanabiliyor 7 tane gözü var hepsi sağlam ve farklı birbirinden güzel tek olumsuz yönü biraz fazla büyük dağ çantası gibi görünümde sıkıntı yaratmıyor ama taşıması 40 yaş üstü için ideal değil gençlerin kontrollü kullanımda bir yere çarpmayacaklarını düşünüyorum bu sorunun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum ve almanızı tavsiye ediyorum saygılarımla...

 • 05 Mart 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Hayatimda aldigim en iyi cantalardan biri

  ben fotograf malzemelerimi (flas) tasimak icin kullaniyorum. Katlaninca bir levha kadar yer tutuyor, acildiginda saglam dis duvari olan, iyi bir koruyucu canta. İster elde ister omuzda ister de sirtta tasinabiliyor. İcindeki gozleri de kullanisli.

SAYFA ÜST KISMI