Spor Çantası - 30 L - Mor

Ref.
8549985
YORUMLARINIZ
4.69 / 5 16 Yorumlar
Ürün avantajı
30 litre hacme sahip fitness çantası, fitness kıyafetlerimi ve aksesuarlarımı antrenmanım için taşımamı sağlar. Tüm eşyaları birbirinden ayırmak için 6 bölmesi vardır.

2 MEVCUT RENK(LER)

Kapasite
30 litre kapasite.
Çok gözlü
3 fermuarlı olmak üzere 6 düzenleme cebi. Asma kilit ve kart askısı
Taşıma kolaylığı
Çıkarılabilir ve ayarlanabilir 1 uzun askı, 2 sabit askı ve mat askısı

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Astar : 100.0% Polyester Kaplama : 100.0% Poliüretan
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden bu çanta seçilmeli?
30 litre hacimli fitness çantası, sporcuların antrenman öncesinde, sırasında veya sonrasında spor salonunda kullanmaları için tasarlanmıştır. Bu çanta, fitness aksesuarlarınızı ve kıyafetlerinizi taşımanızı sağlar. Birden fazla bölmesi ile eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmenizi sağlar ve kullanım kolaylığı sunar. Taşıma sapları ve askısı ile kolayca taşınabilir. Bu çanta, yapısı sayesinde eşya dolabına sığacak şekilde tasarlanmıştır.
Boyutlar
Boyutlar: 32x21x52
Bileşen
Ana kumaş: %100 polyester (hafif ve dayanıklı) Su geçirmezlik - Dayanıklı kumaş
Aksesuarlar
- Asma kilit için destek - Mat taşımak için elastik destekler - Dışta şişe cebi - "Kirli çamaşır" cebi - Birden fazla bölme - Kart koymak için bölme - "Gizli" cep
Ürün testi
Bu çanta, art arda tabi tutulduğu su tutmazlık, taşımaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri sonucunda rengini, şeklini koruduğunu, çiseleyen yağmura karşı su geçirmezliğini ve taşıma sırasındaki sağlamlığını kanıtlamıştır. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen çantanızdan memnun değilseniz fikirlerinizi bize iletmekten çekinmeyin!

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  02 Ekim 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kullanışlı

  Kullanışlı sağlam ve kaliteli

 • 21 Eylül 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İndirimde kaçmaz

  Daha önceden daha yüksek ücretle sahip olduğum bir çantaydı. Büyüklüğü, sahip olduğu fermuarlı/fermuarsız cepleri, sağlamlığı kalitesi ile hem spor hem seyahatler için kullanılabilecek başarılı bir çanta. İndirime girmesi üzerine kardeşime de bir tane aldım. Üçgen desenli modeli içindeki yeşil astar kontrast bir görünüm katarak çantayı estetik olarak da öne çıkarmış. Dışından erişilebilecek ayakkabı gözü olmaması ise eksiklik olarak değerlendirebileceğim bir eleştiri olabilir.

 • Kadın
  10 Ağustos 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Harika

  Çok kullanışlı

SAYFA ÜST KISMI