S900 Kısa Kollu Jimnasitk Tişörtü - Çocuk - Lacivert / Kırmızı

Ref.
8490017
Ürün avantajı
Nefes alan ve hafif bu tişört sayesinde çocuğunuzun vücudu, antrenman sırasında ve sonrasında kuru kalır. Elastan bileşenli kumaşı çok esnektir ve antrenman için uygundur.
Teri dışarı atma özelliği
Teri emen ana bileşen ve havalandırma bölgeleri.
Esneklik
Egzersiz türü ne olursa olsun hareket özgürlüğü sağlayan elastan içerir.
Yumuşaklık
Sentetik bileşeni sayesinde mükemmel bir yumuşaklık hissi sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
5 - 14 yaş
Renkler
Lacivert, mavi
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 89.0% Polyester, Ana kumaş : 11.0% Elastan Roba : 100.0% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Eğitici ve Sportif jimnastik antrenmanları için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaş arasındaki çocuklar için Eğitici ve Sportif Jimnastik kıyafet ürün gamımız:
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanları için hazırlanan çocuk kıyafetleri ürün gamımız okulda ya da Fitness salonlarında yapılan antrenmanlara uygundur Koleksiyonumuz trambolin, step, sıkılaşma, atlama ipi, germe gibi düşük yoğunluktan yüksek yoğunluğa kadar olan antrenmanlara uyar Çocuğunuzun sağlıklı olmasını ve formda kalmasını sağlayarak jimnastik parkurlarında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak antrenmanlar: atlama, yuvarlanma, tırmanma, sıkılaşma, emekleme, denge kurma, vb.
Domyos'taki tasarım süreci:
Ekiplerimiz, tek bir amaç için çalışmaktadır: genç sportif kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özen göstererek nefes alabilirlik ve yumuşaklık arasında ideal dengeyi sağlamak. Çocuğunuz Fitness ekipmanlarını (Tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ya da eşofman üstü) eksiksiz bir şekilde seçebilecektir.
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Oldukça yumuşak sentetik tişört!
Yetişkin modelinden esinlenerek tasarlanan bir ürün: Oldukça teknik Çok esnek ve yumuşak bileşenleri ve birleştirme şekilleri Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanları için uygundur. Sırtın üstünde ve koltuk altında havalandırma bölgeleri.
SAYFA ÜST KISMI