S900 Kapüşonlu Jimnastik Sweatshirtü - Çocuk - Mavi / Kırmızı

Ref.
8501639
Ürün avantajı
Sıcak tutan, nefes alan, fermuarlı ceplere sahip bu sweatshirtü antrenmanlar için idealdir! Havalandırma bölgeleri sayesinde terin kolayca dışarı atılmasını sağlar. Modern kesim ve renkler
Başlangıç fiyatı
₺79,99₺49,99*
Isı yalıtımı
Soğuğa karşı koruyan bileşen. Bakım kolaylığı
Teri dışarı atma özelliği
Sentetik bileşeni sayesinde teri emer ve dışarı atar.
Esneklik
Elastan bileşeni hareket özgürlüğü sağlar.
Çevre dostu
C PUANI - Karşılaştırma:çocuk astarlı uzun kollu - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

Beden
5 - 14 yaş
Renk
Siyah, mavi.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 91.0% Polyester, Ana kumaş : 9.0% Elastan Roba : 100.0% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanlarının öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında sıcak kalmanız için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaş arasındaki çocuklar için Eğitici ve Sportif Jimnastik kıyafet ürün gamımız:
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanları için hazırlanan çocuk kıyafetleri ürün gamımız okulda ya da Fitness salonlarında yapılan antrenmanlara uygundur Koleksiyonumuz trambolin, step, sıkılaşma, atlama ipi, germe gibi düşük yoğunluktan yüksek yoğunluğa kadar olan antrenmanlara uyar Çocuğunuzun sağlıklı olmasını ve formda kalmasını sağlayarak jimnastik parkurlarında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak antrenmanlar: atlama, yuvarlanma, tırmanma, sıkılaşma, emekleme, denge kurma, vb.
Domyos'taki tasarım süreci:
Ekiplerimiz, tek bir amaç için çalışmaktadır: genç sportif kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özen göstererek nefes alabilirlik ve yumuşaklık arasında ideal dengeyi sağlamak. Çocuğunuz Fitness ekipmanlarını (Tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ya da eşofman üstü) eksiksiz bir şekilde seçebilecektir.
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Teri dışarı atan sweatshirt!
Bu sweatshirt hem sentetik hem de elastan bileşen içerir. Antrenman sırasında kuru ve sıcak kalmanız için teri dışarı atar ve hareket özgürlüğü sağlar. Vücuda oturan modern bir kesime sahiptir. Yan cepleri fermuar ile kapatılabilir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
SAYFA ÜST KISMI