S500 GYM'Y Eşofman Altı - Regular - Çocuk - Siyah

Ref.
8516392
YORUMLARINIZ
2.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
GYM'Y eşofman altı ayrı satılır İçi yumuşacık ve esnek olduğu için jimnastik yapan çocuklara uygundur. Bakımı oldukça kolaydır, sürekli yıkamaya uygundur ve hızlıca kurur Cepsizdir
Teri dışarı atma özelliği
Etkili bir şekilde teri emen ve dışarı atan sentetik bileşen.
Isı yalıtımı
Hafif soğuktan koruyan bileşen Kolay bakım
Esneklik
İpin takılabilmesi için yeterli esneklikte materyal.
Yumuşaklık
İç kısmında tüylü bileşen cilde yumuşak bir dokunuş sunar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
123 cm - 172 cm
Yaş
7 - 14 yaş
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester
Tests
Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Jimnastik kıyafetlerimiz 7 - 14 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmıştır:erkekler için 172 cm, kızlar için 166 cm
Bu ürün gamımız çocuklar için spor salonu ya da okullarda yapılan pratikler için tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'ya göre 60 dakika, bir çocuğun bir gün içinde fiziksel aktivitelere ayırması gereken minimum süredir. Sporun, çocuğun gelişiminde ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlığındaki rolü ve faydaları saymakla bitmez: motor kasların ve çevikliğin gelişimi, kendine olan güvenin artması ve yaşıtlarıyla rahatlıkla kaynaşma...
Domyos'ta ürünlerin tasarım süreci:
Tasarım ekibimiz sadece bu amaç doğrultusunda çalışır: Sporcu çocuklar için terin dışarı atılımı, ısınma, hareket esnasında esneklik gibi ihtiyaçlar için ideal bir denge yakalamak. Çocuğunuz eksiksiz jimnastik ekipmanını tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ve eşofman üstleri arasından seçebilir.
Eğitici ve Sportif Jimnastik ürün gamında Ocak 2019'dan itibaren yeni kesimler...
7 - 14 yaş için kıyafetlerimizin boylarını değiştirdik. Ürünleri çocuğunuz yaş aralığına ve boyuna göre sunuyoruz. Ancak günümüzde aynı yaşta olan çocuklar arasında boy farkı olabileceğini de biliyoruz. Uygun ürünün boyunu daha iyi anlamak için ürünü çocuğunuzun üzerinde ölçmekten çekinmeyin. 14 - 15 yaş grubundaki ergenlik öncesi çocukların daha iyi giyinebilmesi için ek boyumuz da mevcuttur: erkeklerde 172 cm'ye, kızlarda 166 cm'ye kadar
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

YORUMLARINIZ

 • 12 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İdare etmelik

  Parlak ve çok esnek olmayan sentetik bir kumaş.. Fotoğraflarda kumaşın parlak ve sentetik olduğu belli olmuyor. Düşündüğümüz kriterde değil.. Kullanımını ilkbahara erteledim..

  Markanın cevabı :

  Elif Hanım Merhabalar,

  Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimizin görsellerini kullanıcılarımızın en açık şekilde görebilmelerini ve ürün bilgilerimizde de doğru bilgi konusunda hassasiyetle çalışmayı hedefliyoruz. Konu ile ilgili gerekli aksiyonlarımızı alacağımızı ve bu şekilde bir problem ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.


  Sporlu Günler Dileriz,
  Sağlıkla Kalın :)  Şule SARAL

 • 16 Kasım 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  bedeni küçük

  15 yaş için olanı aldım fakat çok dar ve uzun geldi pantolon kalıbında

SAYFA ÜST KISMI