S500 Gym Eşofman Altı - Çocuk - Lacivert

Ref.
8543319
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Soğuktan koruyan ve spor yapmaya uygun sentetik bileşen Vücut sıcaklığını koruyan ve teri dışarı atan bileşen Fermuarlı cepleri vardır.

2 MEVCUT RENK(LER)

Teri dışarı atma özelliği
Sentetik bileşeni sayesinde teri emer ve dışarı atar.
Isı yalıtımı
Tüylü iç kumaşı, soğuğa karşı koruma sağlar. Bakımı oldukça kolaydır
Esneklik
Elastan bileşeni hareket özgürlüğü sağlar.
Yumuşaklık
Rahatlık için kuş tüyü etkisi yaratan bileşen. İç kısmı tüylü ve yumuşaktır.

ÖZELLİKLERİ

Beden
123 cm - 172 cm
Yaş
7 - 14 yaş
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 91.0% Polyester, Ana kumaş : 9.0% Elastan Roba : 100.0% Polyester
Tests
Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Jimnastik kıyafetlerimiz 7 - 14 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmıştır: erkekler için 172 cm, kızlar için 166 cm
Bu ürün gamımız çocuklar için spor salonu ya da okullarda yapılan pratikler için tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'ya göre 60 dakika, bir çocuğun bir gün içinde fiziksel aktivitelere ayırması gereken minimum süredir. Sporun, çocuğun gelişiminde ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlığındaki rolü ve faydaları saymakla bitmez:motor kasların ve çevikliğin gelişimi, kendine olan güvenin artması ve yaşıtlarıyla rahatlıkla kaynaşma...
Domyos'ta ürünlerin tasarım süreci:
Tasarım ekibimiz sadece bu amaç doğrultusunda çalışır: Sporcu çocuklar için terin dışarı atılımı, ısınma, hareket esnasında esneklik gibi ihtiyaçlar için ideal bir denge yakalamak. Çocuğunuz eksiksiz jimnastik ekipmanını tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ve eşofman üstleri arasından seçebilir.tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ve eşofman üstleri arasından seçebilir.
Eğitici ve Sportif Jimnastik ürün gamında Ocak 2019'dan itibaren yeni kesimler...
7 - 14 yaş için kıyafetlerimizin boylarını değiştirdik. Ürünleri çocuğunuz yaş aralığına ve boyuna göre sunuyoruz. Ancak günümüzde aynı yaşta olan çocuklar arasında boy farkı olabileceğini de biliyoruz. Uygun ürünün boyunu daha iyi anlamak için ürünü çocuğunuzun üzerinde ölçmekten çekinmeyin. 14 - 15 yaş grubundaki ergenlik öncesi çocukların daha iyi giyinebilmesi için ek boyumuz da mevcuttur: erkeklerde 172 cm'ye, kızlarda 166 cm'ye kadar
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  05 Şubat 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  domyos eşofman altı

  ürün gayet kalite yıkandığında bir sıkıntı olmuyor,

SAYFA ÜST KISMI