PVC DAMBIL - X2 - 3 KG

Ref.
8336581
Ürün avantajı
Vücudunuzun üst kısmını geliştirmek mi istiyorsunuz? Bu dambılları tercih edin ve size uygun olan ağırlığı seçin: 0,5 - 5 kg her kullanıcıya uygun Avantajı: Yerde yuvarlanmasını önleyen yapı

6 MEVCUT RENK(LER)

49,99 TL*
Çok işlevlilik
Sırt, omuz, biseps, omuz kasları... egzersizlerinizi çeşitlendirin!
Ergonomik kavrama
Yapısı el ile kavramaya uygundur ve dokusu sayesinde kaymaz.
Sabitlik
Özel tasarımı sayesinde yerde yuvarlanmaz.

ÖZELLİKLERİ

Çap
Tutacak: 3,66
Genişlik
Tutacak: 10 cm
BİLEŞENLER
Bar : 100.0% Demir Kaplama : 100.0% PVC (Polivinil klorür)
Için tasarlandı
evinizde veya spor salonunda yaptığınız kas geliştirme ve sıkılaştırma antrenmanlarınız için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Halterler vücudunuzun üst kısmının kaslarını etkili biçimde güçlendirmenize imkan verecektir.
Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

Dambıllar nasıl seçilir?
0,5 - 5 kg ağırlıklara sahip bu dambılları kollarınızın kuvvetine ve istediğiniz yoğunluğa uygun olacak şekilde seçin. Antrenman yapmaya başladığınızda öncelikle hafif dambılları tercih edin ardından ağırlığı yavaş yavaş artırın.
Dambıllarla hangi egzersizleri yapabilirsiniz?
Tasarım ekibimiz ve spor koçlarımız bir koçluk hizmeti geliştirmiştir. 15 adet ücretsiz egzersizi site domyos.com adresinde bulabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz için bilgi: bazı egzersizlerde abdominal kaslarınızı ve kalçalarınızı da geliştirebilirsiniz!
Vücut sıkılaştırma nedir?
Sıkılaştırma ya da kas geliştirme antrenmanları, kasların sıkılaşmasını, bağ dokularının kemiklere tutunmasını ve günlük hareketlerimizi yapmamızı sağlayan baskıyı sağlar. Önlem almak ve sağlıklı olmak için kaslarınızı çalıştırın ve güçlendirin. Sıkılaşmaya başladığınızda görünümünüzün hızlı bir şekilde düzeldiğini fark edeceksiniz.
Kimler için?
Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmekle beraber, bu egzersizler herkese ve her yaşa hitap eder. Direnç ile yapılan sıkılaşma çalışmaları düzenli ve etkili bir şekilde güçlenmenizi ve görünümünüzü iyileştirmenizi sağlar.
Vücut sıkılaştırma egzersizlerinin faydaları
Kas sıkılaştırma egzersizleri sayesinde: yavaş yavaş spora alışır, orantılı bir görünüme kavuşur ve vücudunuzun tüm bölgelerini (karın, kalça, kol, göğüs vb.) sıkılaştırırsınız. Hedef bölge sıkılaştırma antrenmanları sayesinde vücut hareket etmeyi alışkanlık haline getirerek güzel bir forma kavuşur.
SAYFA ÜST KISMI