Point - Esnek Tabanlı 33 - 41

Ref.
8543166
Ürün avantajı
Rölöve ve eşape gibi hareketlere mi başladınız? Bu pointlerin geniş ve stabil tabanları, eğitmenlerinin onayladığı ve önerdiği pointleri giymeye başlayan dansçılara göre uyarlanmıştır.
Kullanım kolaylığı
Point'in üzerinde dikilmiş lastik ve şeritler vardır.
Denge
Başlangıç seviyesine uygun geniş taban.
Esneklik
Esnek gövde (taban) demi-point'ten point'e geçişi kolaylaştırır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 77.0% Pamuk, Üstü : 23.0% Polyester Astar ve çorap : 92.0% Pamuk, Astar ve çorap : 8.0% Poliüretan Dış taban : 100.0% İnek Derisi
Approved by
Saha araştırma mühendilerimiz, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Point giymeye ne zaman başlayabilirim?
Point giymeye başlamadan önce ayak bileğinin yeteri kadar kaslı olmasına dikkat edin. Pointler ve pratikler dans eğitmeniniz tarafından tavsiye edilmeli ve onaylanmalıdır.
El yapımı point dikiş yönteminin avantajları nelerdir?
Point üretiminde eskiden beri bu konuda uzman Tunuslu bir fabrikayla çalışıyoruz. Bu el yapımı üretimde her bir pointin tabanı tersten dikildikten sonra düz tarafına çevrilerek giyen kişiye daha fazla rahatlık ve esneklik sunması sağlanır. Bu sayede point'e çıkıldığında pointin tabanları ayaklarınıza eşlik eder. Mağazalarımızda ve internet sitemizde satılan pointlerin her biri uzmanlar tarafından elde üretilir.
Pointlerimi nasıl denemeliyim?
1) Ayağınızı kavrar. Pointleri giydikten sonra kurdeleleri ayak bileğinize bağlayabilirsiniz. Lastik ayak bileğinizin çevresine ve ayağınızın üst kısmına göre dikilir. 2) Ayağa kalkın. Önce bir ayağınızın sonra diğerinin üzerinde yükselin. Ayağınızın üst kısmının gücüne göre tabanın sertliğini ölçün.
Pointlerimi nasıl seçmeliyim?
Tabanın sertliği ayağınızın üst kısmının gücüne göre ayarlanmalıdır. Tabanda istenmeyen özellikler: Çok esnek olması: Point duruşunda ayağınızın öne kaymasına sebep olur. Çok sert olması: Point duruşundayken ayağınızın üst kısmını kavramaz ve ayağınızı gerektiği gibi kıvırmanızı engeller. Çok düz durmamalıdır.
Ayak numaramı nasıl ölçmeliyim?
Daha fazla rahatlık için pointin içine yerleştirdiğiniz silikon / köpük/ pamuk point ucuna göre değişiklik gösterir. Pointlerinizi seçerken pointin ayak parmaklarınızı sıkmadan kavramasına dikkat etmelisiniz. Ayak parmaklarınızın sıkışmadan pointin içinde rahat etmesi gerekir. Yine de pointin ayağınızı kavradığını hissetmelisiniz. Eğer point ucu kullanıyorsanız: normal ayak numaranıza göre yarım numara hatta bir numara büyük almanızı tavsiye ediyoruz.
Nasıl daha fazla konfor elde edebilirsiniz?
Size daha iyi bir konfor sağlamak için point'in altına çıkarılabilir bir jel parçası ekledik.
Memnuniyet!
Dans eğitmeniniz point'i onaylamazsa, pointleri mağazalardan ya da internet üzerinden değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.
SAYFA ÜST KISMI