Pilates Sağlık Topu - 1 kg

Ref.
8290417
Ürün avantajı
Ağırlıklı top, kas geliştirme ya da rehabilitasyon için patlayıcı güç egzersizleri veya statik hareketlerde kullanılır. Mecut ağırlıkları: 1, 2, 3 ve 5 KG. Çap: 19 - 22 - 23

2 MEVCUT RENK(LER)

Çok işlevlilik
Ön kol, kol, sırt... Birçok kas grubunuzu çalıştırın.
Dayanıklılık
Yüzeyi aşınmaya dayanıklıdır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Yumak : 100.0% Bütadyen Kauçuk (BR)
Approved by
"1 kg ağırlığındaki Domyos sağlık topunun fiyat/performans oranı çok iyi. Ameliyat olduktan sonra sağ dirseğimi rehabilite etmek için aldım. Sağ kolumun tekrar kaslanması gerekiyordu ve bu top ağırlıklı olduğu için çok iyi geldi." Sylvie, Decathlon Müşterisi
Tests
Zararlı bileşen içermeyen maddelerden üretilme garantisi. Sağlık topunun ağırlık ve boyundan emin olmak için testler uyguluyoruz.
Garanti
2 yıl
Download user manual link

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Temiz, kuru, doğrudan güneş almayan ve <25°C bir ortamda saklayın. Isı kaynaklarından uzak tutun: Radyatör, ısıtmalı parke döşeme, güneş alan pencereler ve yüzeyler.

İLAVE BİLGİLER

Seviyeme göre hangi ağırlığı seçmeliyim?
Ağırlık, yapılan egzersizlere bağlıdır. Alt vücutta bulunan kaslar üst vücuttakilerin aksine daha dayanıklıdır. Squat ve lunge hareketinde daha fazla ağırlık alabilirsiniz (1,5 kg ve üzeri).
Sağlık topu neden kullanılmalıdır?
Çok amaçlı bir aksesuar olan sağlık topu, egzersizlerinizin yoğunluğunu artırmak için birçok çalışmada kullanılabilir. Bu ürün iyi kavrama özelliği ile (örneğin throw ve floor tap gibi hareketler ya da sitting twist gibi daha statik hareketlerde) ellerinizi ileride tutmanız gereken hareketlerde haltere alternatiftir. Yuvarlak yapısı sayesinde koordinasyon ve denge çalışmaları yapmanızı sağlarken dağcıların ellerinin güçlenmesini sağlar.
Sağlık topu ile hangi egzersizleri yapabilirsiniz?
Hangi antrenmanla başlayacağınızı ya da düzgün bir duruşa nasıl sahip olacağınızı bilmiyor musunuz? domyos.com.tr adresine göz atın.Tasarım ekibimiz deneyimli koçlar ile birlikte antrenmanlarınızda size eşlik edecek bir koçluk hizmeti geliştirdi.Sağlık topu ile yapabileceğiniz birçok ücretsiz egzersiz bulunmaktadır.
AVANTAJI
Egzersizleriniz için idealdir, zemine zarar vermez. Bu ürünü top atılan squat türü gibi ikili egzersizlerde tercih ediyorum!
SAYFA ÜST KISMI