Pilates Matı - L - Siyah - 190 cm x 70 cm x 20 mm - 900 COMFORT

Ref.
8527070
YORUMLARINIZ
5 / 5 5 Yorumlar
Ürün avantajı
Ürün gamının en kalın ve büyük ürünü olan bu mat konforla çok yönlülüğü birlikte sunar. Taşıma askıları sayesinde her yere yanınızda götürebilirsiniz. 190 cm x 70 cm
Rahatlık
Kalınlığı ve boyutu sayesinde rahatlık sağlar.
Taşıma kolaylığı
Taşıma kayışı ile matınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz!
Kavrama
Zemine iyice tutunarak kaymayı önler.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 80.0% Nitril Bütadien Köpük Kauçuk, Köpük : 20.0% PVC Köpük
Approved by
"Günlük olarak kullanılan çok iyi ürün, herhangi bir estetik veya teknik kusuru bulunmuyor.Bu ürünü öneriyorum." Jean-Samuel, Decathlon Müşterisi
Tests
Zararlı bileşen içermeyen maddelerden üretilme garantisi. Bu ürüne boy, ağırlık, kaymama, dayanıklılık ve konfor testi uyguluyoruz.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Kuru, temiz, doğrudan güneş almayan ve <25°C bir ortamda saklamanızı tavsiye ediyoruz. Isı kaynaklarından uzak tutun:
Kullanım kısıtlamaları
Atlama minderi olarak kullanmayın. Ayakkabısız kullanım

İLAVE BİLGİLER

Matımın boy ve kalınlığını nasıl seçebilirim?
Düzenli pratik yaptıkça daha da rahat bir mata ihtiyaç duyarsınız. 1. Kalınlık - Hafif bir egzersiz (Pilates gibi) yapıyorsanız çıplak ayakla ve zemine temas etmek için en az 10 mm kalınlığında olan yumuşak bir mat tercih edin - Öncelikle kas güçlendirme hareketlerinin dinamik postürlerini uyguluyorsanız 7 mm sizin için uygun olabilir. 2. Pilates ya da güçlendirme egzersizleri için ideal olarak boyunuza eşit ya da boyunuzdan daha uzun bir mat tercih edin.
Matım ile hangi antrenmanları yapabilirim?
Hangi antrenmanla başlayacağınızı ya da düzgün bir duruşa nasıl sahip olacağınızı bilmiyor musunuz? Aşağıdaki bilgi bölümüne göz atın. Tasarım ekibimiz deneyimli koçlar ile birlikte antrenmanlarınızda size eşlik edecek bir koçluk hizmeti geliştirdi.Bu mat ile yapabileceğiniz birçok ücretsiz egzersizi bilgi bölümündeki indirebileceğiniz broşürde bulabilirsiniz.
PİLATES MATI MI YOGA MATI MI?
Pilates sırasında konforlu olmalısınız ve zemine temas etmemelisiniz.Yoga için daha kalın bir mat gerekli değildir; ancak kaymazlık özelliğine sahip bir mat kullanmanız gereklidir. Bu nedenle yaptığınız spor antrenmanına uygun bir mat tercih etmenizi öneriyoruz.
AVANTAJI
Her seanstan sonra matımı temizlemek ve güzel kokmasını sağlamak için işte tarifim: 300 ml su, 1 çorba kaşığı beyaz sirke, 5 damla lavanta esansiyel yağ.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  12 Ekim 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Pilates Matı

  Ürünün kalınlığı ve büyüklüğü çok iyi, herkese tavsiye ederim. Evde kullanılışlı ancak büyük olduğu için dışarıya taşıması sıkıntı yaratabilir.

 • Erkek
  05 Ağustos 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Beklentimi karşıladı

  Kalınlık ve boyut tercihim buydu. Beklentimi karşıladı. Dayanıklılık ve deformasyon olur mu zaman gösterecek ancak malzemeyi beğendim, koku yok vb

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  06 Temmuz 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Çok rahat

  oldukça rahat ve kalın. hareketleri üzerinde rahatça yapabiliyorum ve mat kaymadığı için sorun olmuyor. sırt askısı ile birlikte geliyor. f/p oranı iyi , tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI