PB 850 Kum Torbası - Kırmızı

Ref.
8365166
YORUMLARINIZ
4.1 / 5 10 Yorumlar
Ürün avantajı
İngiliz boksuna başlamak için ideal kum torbası. Dayanıklı kumaşı ve asma kayışları ile kendinizi yaralama riskiniz olmadan en iyi koşullarda boks yapmaya başlayabilirsiniz.
Dayanıklılık
Kum torbasının kumaş güçlendirmesi aşınmaya karşı dayanıklılık sağlar.
Sabitlik
15 kg'lık ağırlığı vuruşlarınız sırasında mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
85 cm'lik uzunluğu ile İngiliz boksunun farklı yumruklarını çalışabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Boy
85 cm
Ağırlık
15 kg
BİLEŞENLER
Astar : 100.0% Diğer Lifler Ana kumaş : 100.0% Polyester Yan parçalar : 100.0% Çinko alaşımı
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
İngiliz boksu (yumruklarla yapılan boks) yapmaya başlayan ve kum torbasında vuruş çalışanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
850 kum torbasının iki farklı modeli bulunur: - 850 boş kum torbası, kumaş parçaları ile doldurulur (daha uygun fiyatlı), - Önceden kumaş parçaları ile doldurulmuş 850 kum torbası (daha pahalı). Her iki model de aynı tasarıma sahiptir, ikisi de kaliteli polyester kumaşa sahiptir. Tekrarlanan yumruklarla antrenman yapmanızı sağlar. Kum torbası oldukça dayanıklı güçlendirilmiş askılar ve maksimum güvenlik sağlayan karabinadan oluşan sabitleme sistemine sahiptir.
BOYUTLAR, BOY, AĞIRLIK
Kum torbası az ya da çok doldurulabilir. Referans boyları: - Dolu kum torbası 85 cm uzunluğundadır, torbanın doldurma şekline göre yukarıdan aşağıya doğru bombeli bir yapısı olacaktır. - Kayışlar çantaya takılıdır (ayarlanmaz): 31 cm, yukarıdan aşağıya dikey ölçüm, - Toplamda: 121 cm (kum torbasının tavana asılmış haldeki boyudur, yukarıdan aşağıya doğru ölçülmüştür). - Dolu torba ağırlığı 15 kg
KUM TORBASI NASIL SEÇİLİR?
Çalışma şekliniz kum torbası boyu seçiminde karar verici unsurdur. (80 cm - 120 cm). - Sadece yumruk atmak için 80 cm -100 cm boyunda bir kum torbası seçin. - Tekme/yumruk çalışmaları için: 100 cm üzeri bir kum torbası. - Çocuklar veya başlangıç seviyesindekiler için: polyester bileşenli kum torbası: vuruşlarda rahatlık sağlar. - Düzenli boks yapanlar için: PVC veya deri bileşenli: sert ve dayanıklıdır. - İleri seviyede boks yapan ya da yoğun antrenman için: sert, doğal deri bileşenli.
KULLANIM ÖNERİLERİ
Kum torbanıza asla çıplak elle vurmayın, kendinizi yaralama riskiniz bulunmaktadır. Antrenmanlarınız sırasında her zaman eldiven veya parmaksız eldiven kullanın.
BAKIM ÖNERİLERİ
Kum torbanızı nemli bir bez ve sabunlu su ile silin, duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  20 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kum torbası

  Fiyatına göre güzel bir ürün

 • 22 Nisan 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Başarılı

  Dokusu ve malzemesi gayet tatminkar

 • Erkek
  18 Şubat 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  yumuşuyor

  Vurdukça üsten altta malzeme aşağı dogru iniyo çözülmeli

SAYFA ÜST KISMI