PB 1200 KUM TORBASI - SİYAH

Ref.
8365168
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Düzenli antrenmanlarınız için dayanıklılık sağlayan sentetik deri kaplamalı kum torbası. Çelik 4 zinciri sayesinde dengelidir. Dövüş sanatları antrenmanları için uygundur.
Dayaniklilik
Sentetik deri kaplaması sayesinde vuruşlarda dayanıklılık sağlar.
Sabitlik
30 kg'lık ağırlığı güçlü vuruşlarınız sırasında mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
1,20m uzunluğu ile yumruk / tekme tekniklerini çalışabilirsiniz

ÖZELLİKLERİ

Boy:
120 cm
Ağırlık
30 kg
BİLEŞENLER
Yapı : 100.0% Çelik Ana kumaş : 100.0% Poliüretan
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Tüm yumruk / tekme tekniklerini çalışmak isteyen (Thai Kick, kick-boks, tam temaslı boks) boksörler için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
PB 1200 kum torbası kalın sentetik kaplaması sayesinde tekrarlanan yumruklara karşı mükemmel dayanıklılık sağlar. PB 1200 kum torbası tekrarlanan yumruklara karşı mükemmel dayanıklılık sunarken, uzaktan vuruş, boks hareketleri ve hız gibi teknik hareketleri çalışmanızı sağlar. Kum torbası maksimum güvenlik sağlayan eksene takılı zincirlerden oluşan sabitleme sistemine sahiptir.
BOYUTLAR
Kum torbası az ya da çok doldurulabilir. Referans boyları: Kum torbası 120 cm uzunluğundadır, torbanın doldurma şekline göre yukarıdan aşağıya doğru bombeli bir yapısı olacaktır. Zincirler kum torbasına bağlıdır (ayarlanabilir): 36 cm, yukarıdan aşağıya dikey ölçüm, - Toplamda: 156 cm (kum torbasının tavana asılmış haldeki boyudur, yukarıdan aşağıya doğru ölçülmüştür). Ağırlık: 30 kg +/- 2kg doldurma türüne göre.
KUM TORBASI NASIL SEÇİLİR?
Çalışma şekliniz kum torbası boyu seçiminde karar verici unsurdur. (80 cm - 120 cm.) - Sadece yumruk atmak için 80 cm -100 cm boyunda bir kum torbası seçin. - Tekme/yumruk çalışmaları için: 100 cm üzeri bir kum torbası. - Çocuk veya başlangıç seviyesindekiler için: polyester bileşenli kum torbası: vuruşlarda rahatlık sağlar. - Düzenli boks yapanlar için: PVC veya deri bileşenli: sert ve dayanıklı. - İleri seviyede boks yapan kullanıcı ya da yoğun antrenman için: sert, doğal deri bileşenli.
KULLANIM ÖNERİLERİ
Kum torbanıza asla çıplak elle vurmayın, kendinizi yaralama riskiniz bulunmaktadır. Antrenmanlarınız sırasında her zaman eldiven veya parmaksız eldiven kullanın.
BAKIM ÖNERİLERİ
Kum torbanızı nemli bir bez ve sabunlu su ile silin, duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  10 Eylül 2018
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Profesyoneller için

  2 yıldır kullanıyorum çok kaliteli bir ürün. Eğer en iyisini almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın.

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  24 Nisan 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İhtiyaca uygun

  Kalite olarak iyi görünüyor
  Dayanıklı da çıkarsa çok güzel

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  11 Nisan 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok sağlam

  Ürün çok sağlam ancak ağırlığından dolayı taşınırken sürüklendiği için bir tarafında hafif bir deformasyon vardı. Çok problem olmadığı için uğraşmadım. Ev kullanımı için aldık. Memnunuz.

SAYFA ÜST KISMI