PB 1000 KUM TORBASI

Ref.
8365167
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
Tekrarlanan vuruşlara karşı dayanıklı olması için güçlendirilmiştir. Kaplaması bulunur, eksen üzerindeki çelik zincirler ile denge sağlar. Güvenle antrenman yapabilmeniz için en iyi koşulu sağlar.
Dayanıklılık
Poliüretan kaplaması sayesinde vuruşlarda dayanıklılık sağlar.
Sabitlik
20 kg'lık ağırlığı güçlü vuruşlarınız sırasında mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
Uzunluk 100 cm. Eksen üzerinde ayarlanabilir zincirler.

ÖZELLİKLERİ

Boy
130 cm
Ağırlık
20 kg
BİLEŞENLER
Yapı : 100.0% Çelik Ana kumaş : 100.0% Poliüretan
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
İngiliz boksu antrenmanları yapmak ve kum torbasında vuruşlarına çalışmak isteyenler için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
PB 1000 kum torbası kalın sentetik kaplaması sayesinde tekrarlanan yumruklara karşı mükemmel dayanıklılık sağlar. Tekrarlanan yumruklara karşı mükemmel dayanıklılık sunarken, uzaktan vuruş, boks hareketleri ve hız gibi teknik hareketleri çalışmanızı sağlar Bu kum torbasının tasarımı darbeleri mükemmel şekilde emer, el tarağınızda oluşacak darbe etkisini ve yaralanma risklerini azaltır Kum torbası maksimum güvenlik sağlayan dayanıklı güçlendirilmiş askılardan oluşan sabitleme sistemine sahiptir.
BOYUTLAR
Kum torbası 100 cm uzunluğundadır, torbanın doldurma şekline göre yukarıdan aşağıya doğru bombeli bir yapısı olacaktır. Zincirler kum torbasına bağlıdır (ayarlanabilir): 36 cm, yukarıdan aşağıya dikey ölçüm, - Toplamda: 136 cm (kum torbasının tavana asılmış haldeki boyudur, yukarıdan aşağıya doğru ölçülmüştür). Ağırlık: 20 kg +/- 2kg doldurma türüne göre.
KUM TORBASI NASIL SEÇİLİR?
Çalışma şekliniz kum torbası boyu seçiminde karar verici unsurdur. (80 cm - 120 cm.) - Sadece yumruk atmak için 80 cm -100 cm boyunda bir kum torbası seçin. - Tekme/yumruk çalışmaları için: 100 cm üzeri bir kum torbası. - Çocuklar veya başlangıç seviyesindekiler için: polyester bileşenli kum torbası: vuruşlarda rahatlık sağlar. - Düzenli boks yapanlar için: PVC veya deri bileşenli: sert ve dayanıklı. - İleri seviyede boks yapan ya da yoğun antrenman için: sert, doğal deri bileşenli.
KULLANIM ÖNERİLERİ
Kum torbanıza asla çıplak elle vurmayın, kendinizi yaralama riskiniz bulunmaktadır. Antrenmanlarınız sırasında her zaman eldiven veya parmaksız eldiven kullanın.
BAKIM ÖNERİLERİ
Kum torbanızı nemli bir bez ve sabunlu su ile silin, duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  15 Şubat 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Boks torbası

  Kış aylarında evde yeni bir spor seçeneği oldu. Çocuklar da fazla enerjisini atıyor

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  13 Ağustos 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kaliteli

  Hızlı Kargo Secenegi ile Kaliteli ürün... Decathlona Tesekkurler...

SAYFA ÜST KISMI