MUSCLE KAS GELİŞTİRME TİŞÖRTÜ - ERKEK - KIRMIZI

Ref.
8352862
YORUMLARINIZ
4.7 / 5 6 Yorumlar
Ürün avantajı
Vücudu saran kesimi antrenmanlarınız boyunca kaslarınızı kavrar. Dikişsiz yapısı ile rahatlık ve antrenmanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hareket serbestliğini yaratır!

3 MEVCUT RENK(LER)

26,99 TL*
Kas desteği
Kumaşın yarattığı baskı etkisi, antrenman boyunca kaslarınızı kavrar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 72.0% Polyester, 23.0% Poliamit, 5.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kas geliştirme veya crosstraining antrenmanları için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Biliyor muydunuz?
Kas geliştirme düzenli ve uygun bir antrenman ile incelmenizi sağlar, yaşlanmaya bağlı birçok hastalığın önüne geçer, kendinize güvenmenizi, dengeli bir hayat yaşamanızı sağlar.
KAS GELİŞTİRME ürünlerinin tasarımı
KAS GELİŞTİRME ürün gamının tamamı kas geliştirme tutkunları tarafından kas geliştirme tutkunları için tasarlanmıştır, size dayanıklılık, rahatlık ve nefes alabilirliğin mükemmel dengesini sunar. Domyos ekibi olarak, kas geliştirme veya kardiyo antrenmanlarınızı keyifli anlara dönüştürmek için çalışıyoruz. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürün testlerimiz
Tüm ürünlerimiz teri dışarı atma özelliklerinin kalitesi konusunda bileşen testlerine tabi tutulmuştur. Araştırma ve geliştirme laboratuvarımız ve bilimsel çalışmalarımız ile antrenmanlarınız sırasında size mükemmel rahatlığı sunabilmek amacıyla bileşenlerimizin tümünü test ediyoruz.
Neden kas geliştirme antrenmanı yapılmalı?
Kas geliştirme, vücuttaki kas oranını arttırmayı ve kaslarınızı geliştirmeyi hedefleyen bir spordur. Kas geliştirme, seviyeniz ne olursa olsun düzenli ve sağlıklı bir yöntemle çalışıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlar. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.

YORUMLARINIZ

4.7 / 5 6 Yorumlar
6 users recommended this product
 • Bay
  30-39 yaş arası
  07 February 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Harika ürün

  Ürün çok güzel vücudu sarıyor ve teri dışarıda tutarak sizi ıslaklık yada üşüme hissinden uzak tutuyor çok beğendim kesinlikle tavsiye ediyorum yalnız alırken bence 1 beden büyük almakta fayda var

 • Bay
  20-29 yaş arası
  23 January 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  ürün bedeniyle ilgili bilgi
  kalitesi ve ürün gayet iyi. Yok fiyat performan ürün neticede

  ben 1.60 boyunda 62 kiloyum.S beden seçtim fakat epeyce dar geldi bel göbek kısmından omuz kısmıda keza öyle.bu ebatlarıda olan omuzları geniş olanlar S beden seçmesinler :) M YADA L seçin .

 • Bay
  30-39 yaş arası
  24 November 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  gayet iyi
  fiyat: kalite yok

  bence ürün gayet iyi fiyatı da uygun

SAYFA ÜST KISMI