MUSCLE KAS GELİŞTİRME TİŞÖRTÜ - ERKEK - GRİ

Ref.
8352859
YORUMLARINIZ
4.63 / 5 43 Yorumlar
Ürün avantajı
Vücudu saran kesimi antrenmanlarınız boyunca kaslarınızı kavrar. Dikişsiz yapısı ile daha fazla rahatlık sunmasının yanı sıra hareketleriniz sırasında sizi engellemez!

2 MEVCUT RENK(LER)

₺29,99*
Kas desteği
Kumaşın kompresyon özelliği sayesinde antrenman sırasında kasları destekler.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 74.0% Polyester, Ana kumaş : 22.0% Poliamit, Ana kumaş : 4.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kas geliştirme veya crosstraining antrenmanları için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Biliyor muydunuz?
Kas geliştirme düzenli ve uygun bir antrenman ile incelmenizi sağlar, yaşlanmaya bağlı birçok hastalığın önüne geçer, kendinize güvenmenizi, dengeli bir hayat yaşamanızı sağlar.
KAS GELİŞTİRME ürünlerinin tasarımı
KAS GELİŞTİRME ürün gamının tamamı kas geliştirme tutkunları tarafından kas geliştirme tutkunları için tasarlanmıştır, size dayanıklılık, rahatlık ve nefes alabilirliğin mükemmel dengesini sunar. Domyos ekibi olarak, kas geliştirme veya kardiyo antrenmanlarınızı keyifli anlara dönüştürmek için çalışıyoruz. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürün testlerimiz
Tüm ürünlerimiz teri dışarı atma özelliklerinin kalitesi konusunda bileşen testlerine tabi tutulmuştur. Araştırma ve geliştirme laboratuvarımız ve bilimsel çalışmalarımız ile antrenmanlarınız sırasında size mükemmel rahatlığı sunabilmek amacıyla bileşenlerimizin tümünü test ediyoruz.
Neden kas geliştirme antrenmanı yapılmalı?
Kas geliştirme, vücuttaki kas oranını artırmayı ve kaslarınızı geliştirmeyi hedefleyen bir spordur. Kas geliştirme, seviyeniz ne olursa olsun düzenli ve sağlıklı bir yöntemle çalışıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlar. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Web: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  07 Ağustos 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Tşort

  Ürün gayet kaliteli vucudu sararak rahat hareket etmeyi sağlıyor

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  31 Temmuz 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  güzel ürün

  ürün çok güzel üst vücudu komple sarıyor ve sıkı tutuyor

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  21 Temmuz 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  BODY BUILDING BİRAZ MOTİVASYON İŞİDİR.

  BU TİŞÖRT İHTİYACINIZ OLAN MOTİVASYONU VERECEK. RAHAT, HAVALI,ALTI AÇILMIYOR. MÜKEMMEL FİYATININ ÜZERİNDE BİR ÜRÜN. BAZI MARKALARIN BU TARZ ÜRÜNLERİNİN FİYATIYLA KIYASLAYABİLİRSİNİZ.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI