"MUSCLE+" FITNESS KAS GELİŞTİRME TİŞÖRTÜ - ERKEK - GRİ / SİYAH

Ref.
8352863
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Özgürce hareket etmeniz için elastan bileşenli, kaslarınızı sıkılaştıran kompresyon özelliğine sahip nefes alan tişört! Sırtta ve kol altında yer alan havalandırma bölgeleri teri dışarı atar!
₺54,99*
Kas desteği
Kumaşın kompresyon özelliği sayesinde antrenman sırasında kasları destekler.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 80.0% Poliamit, Ana kumaş : 20.0% Elastan Roba : 82.0% Poliamit, Roba : 18.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kas geliştirme antrenmanlarınız için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Kas geliştirme ürünlerinin tasarımı
Tüm giyim ürünlerimiz rahatlık ve nefes alabilme özelliği arasındaki ideal dengeyi bulmak üzere tasarlandı. Domyos ekibi olarak, kas geliştirme ve güçlendirme antrenmanlarınızı keyifli anlara dönüştürmek için çalışıyoruz. Böylelikle kıyafetlerinizi unutabilir ve egzersizlerinize odaklanabilirsiniz. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Neden kas geliştirme antrenmanları yapılmalı?
Kas geliştirme, vücuttaki kas oranını arttırmayı ve kaslarınızı geliştirmeyi hedefleyen bir spordur. Kas geliştirme egzersizleri, sağlıklı ve düzenli bir şekilde yapıldığında vücudun sıkılaşmasını sağlayan ve seviyesi ne olursa olsun herkes tarafından uygulanabilen çalışmalardır. Bu sporun en büyük avantajı, tercih edilen antrenman çeşidine göre spor salonunda, evde hatta açık havada bile yapılabilmesidir.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  15 Temmuz 2016
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Ürün çok kaliteli

  Ürün çok kullanışlı ağır egzersizlerde dahi vücudunuzdan terinızak tutuyor ve dokusu ve kıvrımlarıyla vücudunuzu sarsrak egzersizinizden maximum keyif almanıza olanak sağlıyor

SAYFA ÜST KISMI