Modern Dans ve Bale Taytı - Çocuk - Pembe

Ref.
8490229
YORUMLARINIZ
2 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Yarı opak kumaşa sahip tayt, ağ bölgesinde bulunan çift katlı pamuk ek kumaş sayesinde daha fazla rahatlık ve dayanıklılık sağlar. Bu tayt bale mayosunun üzerine ya da şortun altına giyilebilir!

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Kesimi ve bileşenleri sayesinde hareketlerinizin çoğuna kolayca uyum sağlar.
Sağlamlık
Düz bel bölgesi ve güçlendirilmiş ağ bu çorabın dayanıklılığını artırır.
Yumuşaklık
Ağ bölgesinde bulunan çift katlı pamuk ek kumaş maksimum rahatlık sunar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 89.0% Poliamit, Ana kumaş : 11.0% Elastan Kaynak noktası : 82.0% Pamuk, Kaynak noktası : 18.0% Poliamit
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, Inès, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü Caroline size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Bale kıyafetleri, genellikle bale eğitmeni tarafından önerilir, hatta giyilmesi zorunlu tutulur. Genellikle iç çamaşırı olmadan giyilir. Bale mayosu, bale çorabı ya da bale taytıyla takım olarak giyildiğinde, her harekette mükemmel kolaylık sağlar. Balerinler için en uygun kıyafetler: bir mayo, bir tayt, demi-pointler ve kaslarınızın aktivite öncesinde ve sonrasında ısınmasını sağlamak için giyilmesi önerilen bir çapraz hırka.
Neden bir bale çorabı seçmeliyim?
Bu bale taytı, teknik özellikleri ve tasarımı ile maksimum kavrama ve rahatlık sunar. Bacak hareketlerini mükemmel şekilde gösterir. Pamuk bileşenli ağı ve güçlendirilmiş parmak uçları ile maksimum dayanıklılık sağlar. Bu bale taytı, sahneye olduğu kadar antrenman da kullanmak için de oldukça uygundur.
Bale taytları nasıl seçilir?
Reyonda farklı türde bale çoraplarını bulabilirsiniz. Bale taytları gibi en temel birçok ürün bulunur. Modern danslar kadar bale antrenmanlarında veya jimnastikte de kullanılabilen bale taytları da mevcuttur. Antrenman sırasında ayaklarınıza kolayca ulaşmanız için, ayak kısımları açık değiştirilebilir bale taytını öneriyoruz. Antrenman boyunca, ayak parmaklarını korumanıza imkan tanıyan, parmaklarınızı hareket ettirebileceğiniz ideal bale taytı.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  02 Ocak 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  !

  Bir yıkamada rengi değişti aylardır giyinir gibi renk tutulmasi oldu.Ayrica bir bilekden dikişler attı

SAYFA ÜST KISMI