Kum Torbası - Kırmızı - 850

Ref.
8365166
YORUMLARINIZ
4.25 / 5 12 Yorumlar
Ürün avantajı
İngiliz boksuna başlamak için ideal kum torbası. Dayanıklı kumaşı ve asma kayışları ile kendinizi yaralama riskiniz olmadan en iyi koşullarda boks yapmaya başlayabilirsiniz.
Darbe emici özellik
Kumaş parçaları ile dolgu.
Sabitlik
15 kg'lık ağırlığı vuruşlarınız sırasında mükemmel denge sağlar.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Kum torbasının kumaş güçlendirmesi aşınmaya karşı dayanıklılık sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Yapı : 100.0% Çelik Kayış halat : 100.0% Polyester
Tests
En yakın Decathlon mağazasına gelerek ürünlerimizi deneyin.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
Önceden kumaş parçaları ile doldurulmuş 850 kum torbası. Kaliteli polyester kumaşa sahiptir. Tekrarlanan yumruklarla antrenman yapmanızı sağlar. Kum torbası oldukça dayanıklı güçlendirilmiş askılar ve maksimum güvenlik sağlayan karabinadan oluşan sabitleme sistemine sahiptir.
BOYUTLAR, BOY, AĞIRLIK
Kum torbası az ya da çok doldurulabilir. Referans boyları: - Dolu kum torbası 85 cm uzunluğundadır, torbanın doldurma şekline göre yukarıdan aşağıya doğru bombeli bir yapısı olacaktır. - Kayışlar çantaya takılıdır (ayarlanmaz): 31 cm, yukarıdan aşağıya dikey ölçüm, - Toplamda: 121 cm (kum torbasının tavana asılmış haldeki boyudur, yukarıdan aşağıya doğru ölçülmüştür). - Dolu torba ağırlığı 15 kg
KUM TORBASI NASIL SEÇİLİR?
Çalışma şekliniz kum torbası boyu seçiminde karar verici unsurdur. (80 cm - 120 cm). - Sadece yumruk atmak için 80 cm - 100 cm boyunda bir kum torbası seçin. - Tekme/yumruk çalışmaları için: 100 cm üzeri bir kum torbası. - Çocuklar veya başlangıç seviyesindekiler için: polyester bileşenli kum torbası: vuruşlarda rahatlık sağlar. - Düzenli boks yapanlar için: PVC veya deri bileşenli: sert ve dayanıklıdır. - İleri seviyede boks yapan ya da yoğun antrenman için: sert, doğal deri bileşenli.
KULLANIM ÖNERİLERİ
Kum torbanıza asla çıplak elle vurmayın, kendinizi yaralama riskiniz bulunmaktadır. Antrenmanlarınız sırasında her zaman eldiven veya parmaksız eldiven kullanın.
BAKIM ÖNERİLERİ
Kum torbanızı nemli bir bez ve sabunlu su ile silin, duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • 20 Temmuz 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Sağlam

  Sağlam ve şık

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  28 Nisan 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  F/P Olarak alınabilir kesinlikle

  Ürünün iç malzemesi sık ve kaliteli gözüküyor. Yumruk antremanları için birebir sebebiyse çok sert bir dokusu olmadığı için kemik sağlığı için olumlu oldugunu düşünüyorum. ağırlık olarak çok ideal. Haliyle tekme antremanları için tasarlanmış torbalardan boy olarak farklı oldugu için şiddetli vuruşlarda biraz uçması normaldir bilginiz olsun. Dış doku ve askı bölgeleri gayet kaliteli. ürün kargo ve öncesi paketlenme işlemi kusursuz elime ulaştı. Decathlon ailesine teşekkürler.

 • Erkek
  20 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kum torbası

  Fiyatına göre güzel bir ürün

SAYFA ÜST KISMI