Koşu Bandı T540B

Ref.
8529878
Ürün avantajı
16 km/sa hıza kadar koşan sporcular için ideal koşu yüzeyi ile ses çıkarmayan koşu bandı. T540, antrenmanlarınızı takip edebilmeniz için Domyos E-Connected uygulaması ile uyumludur.
₺3.499,99*
eco-participation dahil
6,02 €
Çok işlevlilik
%0-%10 otomatik eğim ve 16 km/saate kadar hızla yürüme ve koşma olanağı sağlar.
Rahatlık
45 cm x 125 cm rahat koşu bandı yüzeyi.
Koçluk
24 programla Domyos Econnected ve Kinomap uygulamaları ile uyumludur.
Yer kaplamama
Katlanabilir koşu bandı
Kurulum süresi
45 dakika sürecek olan montajı iki kişinin birlikte yapmasını öneriyoruz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Masa yüzeyi : 40.0% Bakır (CU), Masa yüzeyi : 35.0% Çelik, Masa yüzeyi : 10.0% Polipropilen, Masa yüzeyi : 10.0% Pirinç, Masa yüzeyi : 5.0% Epoksi Yan parçalar : 75.0% Polistren (PS), Yan parçalar : 25.0% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez Board : 100.0% Ahşap
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili.Yedek parçalar 10 yıl garantili.

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Kuru ve toz olmayan bir yerde saklayın.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı 130 kg Evde haftada 5 saat kullanım.

İLAVE BİLGİLER

KOŞU BANDININ FAYDALARI
Yürüyüş veya koşu antrenmanları, forma girmek, fiziksel durumunu iyileştirmek, incelmek veya kardiyovasküler kapasitesini artırmak isteyenler için idealdir. Koşu bandı sayesinde antrenmanlarınızı kolayca günlük hayatınıza dahil edebilirsiniz. Antrenmanlarınızı hedeflerinize uygun hale getirmenizi ve daha fazla rahatlık ve etkililik için formunuza özen göstermenizi sağlar.
MOTOR GÜCÜ
T540 koşu bandının motor gücü 1,25 HP ve 932 Watt'tır. Ortalama elektrik tüketimi 395 Watt'tır (90 kilogram ağırlığındaki bir koşucunun 8 Km/s hızla yaptığı antrenmanlarda)
T540 KONSOLU
Güvenliği ve hassasiyeti sağlamak amacıyla konsol bölümüne özel bir özen gösterdik. 13 x 5 cm boyutundaki arkadan aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde antrenman bilgileri kolayca görüntülenebilir. Antrenman süresini, mesafeyi, yakılan kaloriyi, hızı, eğimi ve tahmini kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. Eğimi ve hızı daha fazla ayarlamak için de 6 kısa yol mevcuttur.
ÖNCEDEN KAYDEDİLMİŞ 24 PROGRAM
Hedeflerinize ulaşmanız ve antrenmanlarınızı çeşitlendirmeniz için 24 kayıtlı programa sahip: - Sıkılaşmak ve zorlanmadan kardiyo antrenmanları yapmaya başlamak için 8 "Sağlıklı Yaşam" programı, - Antrenman sırasında ya da sonrasında yağ kütlesi eritmek için 8 "Kalori Yakma" programı, - Kondisyonunuzu ve temel dayanıklılığınızı iyileştirmek için 8 "Dayanıklılık" programı. Tüm programlar, maksimum eğim ve hız ayarlanarak tüm koşucuların seviyesine uygun hale getirilebilir.
DOMYOS E CONNECTED VE KINOMAP UYGULAMALARIYLA UYUMLUDUR
Motive olmak, kendinizi geliştirmek ve eğlenmek için cihazınızı Econnected ya da Kinomap uygulamalarına bağlayın. Econnected ile haftalık zaman, mesafe ve kalori hedefi belirleyin: performansınızı kaydeder ve istatistiklerinizi takip edersiniz. Cihazınızla tam senkronize olan Kinomap ile gerçek manzaralarda gezin. Kendi hızınızda veya zorluk modunda, tek başınıza veya Kinomap topluluğu ile benzersiz bir deneyim yaşayın.
T540'IN ÖZELLİKLERİ
Antrenman sırasında daha fazla rahatlık sunmak amacıyla T540'ta bulunan özellikler: - jak girişli iki hoparlör (kablo dahil), - tablet desteği, - iki adet boş cep, - bir adet USB şarj girişi, - nabız ölçen sensörler (tahmini veriler) - kalp ritmini ölçen göğüs kemeri.
NABIZ ÖLÇÜMÜ
T540 koşu bandı kalp ritminizi sürekli ölçmek üzere göğüs kemerine ve antrenmanlarınız esnasında nabzınızı ölçen sensörlere sahiptir. Fiziksel bir aktivite yapmaya yeni ya da yeniden başlıyorsanız veya kalp pili kullanıyorsanız doktorunuza danışın. Bir spor uzmanı hedef nabız aralıklarınızı belirleyerek hedefinize daha kolay bir şekilde ulaşabilmenize yardım edebilir.
KOŞU YÜZEYİ VE DARBE EMİCİLİK
T540, orta tempoda koşu için daha fazla rahatlık sunan 125 cm uzunluğunda ve 45 cm genişliğinde bir koşu yüzeyine sahiptir. DOMYOS darbe emici sistemi, eklemlerinizi korumak amacıyla rahatlık ve response arasındaki mükemmel uyumu garanti eder.
KATLAMA ve SAKLAMA
T540 kullanımın ardından size maksimum yaşam alanı sağlamak için katlanabilir yapıdadır. Katlı haldeyken ürünü saklamak için 114 X 79 cm alana ihtiyacınız olacaktır. Koşu bandınızın kullanım ömrünü uzatmak istiyorsanız kuru ve toz almayan bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kolay taşıma için de iki tekerleği bulunur.
BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Koşu bandının katlı boyutları: 114 x 79 x 141 cm Kullanım boyutları: 177 x 79 x 141 cm Koşu bandı ağırlığı: 73,3 kg Koli boyutları: 176 x 75 x 29 cm Koli ağırlığı: 81 kg
SATIŞ SONRASI HİZMETLER / YARDIM / KULLANMA KILAVUZU
Decathlon.com.tr internet sitesine giderek şunları yapabilirsiniz: - Ürünün garanti detaylarını öğrenebilir - Ürünün nasıl kurulduğunu, ayarlandığını ve kullanıldığını öğrenebilir - Teknik bir soruna çözüm bulabilir - Kullanım kılavuzunu indirebilirsiniz.
SAYFA ÜST KISMI