Kısa Kollu Bale Mayosu - Çocuk - Pembe

Ref.
8399592
YORUMLARINIZ
3.67 / 5 6 Yorumlar
Ürün avantajı
Hem vücudunuzu saran hem de nefes alan bir mayoyla dans etmek ister misiniz? Bu iki katlı, kısa kollu mayo size konfor sunar ve sentetik malzemesi sayesinde özgür ve taze hissedersiniz!

2 MEVCUT RENK(LER)

Hareket serbestliği
Vücudu mükemmel saran ve her hareketinize uyum sağlayan kumaş.
Tahrişi önleme
Düz dikişleri tahrişlerin önüne geçer.
Teri dışarı atma özelliği
Kumaşı hızlı kurur ve antrenman sırasında maksimum nefes alabilirlik sunar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 16 yaş
Renk
Pembe, siyah.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 82.0% Polyester, Ana kumaş : 18.0% Elastan Astar : 100.0% Polyester
Approved by
Bale eğitmenlerine stüdyolarındaki tüm seviyeleri için yeterli çeşitlikte renk seçeneği sunmak istedik. Bunun için stüdyolarla iş birliği içinde 4 yaştan 16 yaşa kadar bütün bedenlerin denemesini yaptık ve ürünlerimizin olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenmek için öğrencilerin pratik esnasında ürünlerimizi denemesini sağladık. Bugün birçok stüdyo ürünlerimizi tavsiye ettiği için amacımıza ulaşmış olduk.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafeti nelerden oluşur?
Dans kıyafetleri genellikle eğitmenler tarafından tavsiye edildiği hatta zorunlu kılındığı için gerekli kıyafetler hakkında dans stüdyonuzdan bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kıyafet bale mayosu ve külotlu çorapla birlikte giyildiğinde hangi hareketi yaparsanız yapın sabit kalır! Tercihe bağlı olarak etek giyebilirsiniz. Point ya da demi-pointlerinizi eğitmeninize danışın. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız: Uyum ve konfor. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde sabit kalması gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Ekipmanımı kurslarım ve gösterilerim için harmanlayıp eşleştirebilir misiniz?
Tabii ki bütün bale kıyafeti koleksiyonumuz bu amaç için tasarlandı! 7 renk seçeneği arasından size en çok yakışan bale mayosunu seçin: - Vücut çizgilerinizi öne çıkaran ince askılı mayo, - Optimum destek ve dikkat çekici boyun duruşu için yaka bölgesi kalın askılı mayo - Daha fazla rahatlık için daha kapalı kısa kollu mayo. Etek ya da tütü de giyebilirsiniz!
Ekipmanımı taşımam için çok mu küçük?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: küçük olan pembe kız çocukları için, daha büyük olan gri (AW19'da siyah) kadınlar için. Ayrıca siyah payetli küçük silindir çanta da çok kullanışlıdır!

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20 yaş altı
  15 Haziran 2020
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Kullanışlı

  Dokusu çok güzel gayet rahat ve kullanışlı. Daha önceki yorumlarda bedeni küçük yazılmış fakat 20 yaşındayım 3 yıl önce aldığım 14 yaş mayoyu gayet rahat kullanıyorum, mayonun bale yapan ortalama bir insanın vücuduna göre tasarlandığı için küçük gelmiş olabileceğini düşünüyorum.

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  04 Mart 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  bedeni küçük ve kollarının lastiği rahatsız ediyor

  Baleye başlayacak olan 5 yaşındaki kızım için iki hafta önce 6 yaş aldık. Ancak ikinci haftada kızım kollarının, sıktığı için, hareketini kısıtladığını ve canını acıttığını söyledi. Alırken bedeni 8 yaş mı alsam diye düşündüm ancak basen kısmı büyük gelir diyerek 6 yaş aldım. Bedeni küçük ve kızım rahatsız.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  12 Kasım 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel kızım baleye başlıyor

  5 yaşındaki kızımın yüzmeden sonra bale eğitiminide almasını istiyorduk.Güzel bir bale kursu bulduktan sonra sıra mayo çorap babet ihtiyaçlarını almaya geldi.Tabi sporun ve sporcunun her çeşit ihtiyacını karşılayan Decathlon a giderek tüm ihtiyacımızı uygun filyatlarla aldık.

SAYFA ÜST KISMI