Kas Geliştirme Barfiks Barı - 100 cm

Ref.
8353819
YORUMLARINIZ
4.51 / 5 99 Yorumlar
Ürün avantajı
Kurulumunu kendiniz yapabileceğiniz bir bar mı tercih edersiniz? İşte Barfiks Barı: üst vücudunuzu çalıştırmanızı sağlayan bu bar vida gerektirmeden takıp sökülebilir.
Sağlamlık
Bar, sabitleme vidaları olmadan 100 kilo, sabitleme vidalarıyla 130 kilo taşır.
Çok işlevlilik
Tek bir aksesuarla sırt, kollar ve karın kaslarınızı çalıştırın.
Takma / çıkarma kolaylığı
Ek bir alet olmadan sabitleme sistemiyle kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz.
Yer kaplamama
Bu barı yatağınızın altında ya da dolap içinde kolaylıkla saklayabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Yapı : 100.0% Çelik Köpük : 100.0% Nitril Kauçuk (NBR) Kapak : 100.0% Termoplastik poliüretan
Tests
Barfiks barlarımızın hepsi mağazalarda yerlerini almadan önce kullanıcılarımız ve temsilcilerimiz tarafından test edilir ve onaylanır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg vidayla 100 kg vidasız

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Domyos Barfiks Barı, çekme egzersizleriyle üst vücudunuzu (sırt, göğüs, biseps, triseps) şekillendirmenizi sağlar; aynı zamanda karın kaslarınızın da asılma egzersizleriyle güçlendirir.
Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

Sizin ve eviniz için tasarlanmış bir barfiks barı.
Genellikle kendi evinize kas geliştirme ekipmanları aldığınızda evin dekorasyonundan ödün vermeniz gerekir. Ancak tasarım ekibimiz bu durumun aksine evinizin dizaynına uyacak Barfiks Barını öneriyor! Basınçlı sabitleme sistemi sayesinde barınızı sabitlemek için vidalamanıza gerek yok. Sonuç? Kaslı bir sırta sahip olmanızı sağlar.
Barfiks barı nasıl kurulur?
Barı kendinize doğru çevirerek mi sıkabilirsiniz? Böylece barfiks çekerken avuç içlerinizle barı önden tutabilirsiniz. Eğer barfiks çekerken avuç içlerinizin size dönük olmasını isterseniz barın diğer tarafına geçin. Bu sayede bar gevşemez!
Hepsini bir barfiks barıyla yapabilir miyim?
Kas yapma gibi kas geliştirme antrenmanlarında da bu barfiks barı asılma egzersizleri sayesinde üst vücudunuzu geliştirmenizi sağlar. Biseps, sırt, omuz, göğüs ve karın bölgesini geliştirir. Supinasyon (avuç içleri size doğru) hareketiyle barfiks çekebilmek için bisepslerin daha fazla gelişmiş olması gerekir. Pronasyonda (avuç içleri karşıya doğru) sırt kasları daha çok çalışır. Peki ya karın kasları? Barfiks çekerken dizlerinizi çekin!
Barfiks çekmeye nasıl başlanır?
Kişinin kendi ağırlığını kaldırabilmesi genellikle vücut ağırlığıyla yapılan vücut geliştirme egzersizlerinde karşılaşılan ilk zorluklardan biridir. Başlangıçta ağırlığınızın bir kısmını azaltmanıza yardımcı olacak çekme kayışlarını kullanabilirsiniz. Barfiks çekmeyi başardıktan sonra da zorluk seviyesini artırmak için ağırlık yeleği giyebilirsiniz!
Boyut ve kullanım:
30 mm çapındaki barfiks barınızın uzunluğu 95 cm ile 120 cm arasında ayarlanabilir. Bar, sabitleme vidaları olmadan 100 kilo, sabitleme vidalarıyla 130 kilo taşır. Vidaladıktan sonra egzersizlerinizi çeşitlendirmek için çekme kayışı kullanabilirsiniz. Son olarak, barfiks barınızı takmadan önce duvarlarınızın sağlamlığını kontrol etmenizi ve alçıpan duvarlardan kaçınmanızı öneririz! ;)

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  08 Temmuz 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Sağlam ürün

  Evin koridorunda, iki duvar arasında, vidasız, sıkıştırma haliyle kullanıyoruz. 95 kiloyum. Esneme yapmıyor. Duvarda ız, deformasyon yapmadı. Sıkıştırma yönünde kullanmakta fayda var. Gevşetme yönünde (tersten) kullanılmamalı.

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  06 Temmuz 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Ev için barfiks barı

  İlk kurulumunu koridorda yaptım. İçinden çıkan vidaları duvara zarar vermemek için kullanmadım. Barfiks barını sıkıştırdığımda duvarın bir yüzeyi tutuyor fakat diğer yüzeyi tam düz olmadığından kayıyordu. Sorunu koridorda süslemede kullanılan taş kaplamayı kullanarak çözdüm. Barın plastik kısmı taşın üstüne geldiği ve iyice sıkıştırdığım için kaymıyordu. Ben , erkek ve kız çocuğum kullanmaktayız. 85 kg ağırlığındayım, bir sıkıntı olmadı.

 • 01 Temmuz 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Tavsşye ederim

  Fiyatına göre bence çok iyi. Sadece yumuşak değil ama el belli bir süreden sonra alışıyor

SAYFA ÜST KISMI