Kadın Siyah Tişört - Gym / Pilates 500

Ref.
8352886
YORUMLARINIZ
4.63 / 5 27 Yorumlar
Ürün avantajı
Düz kesimli ve yuvarlak yakalı bu fitness tişörtü kalitesiyle sizi baştan çıkaracak. Bileşeni, antrenman yaparken kuru kalmanızı sağlamak üzere özel olarak geliştirildi.

4 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Liyosel bileşeni, kumaşın çok yumuşak ve rahat olmasını sağlar.
Esneklik
Kumaşındaki elastan bileşeni hareket özgürlüğü sunar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 34.0% Polyester, Ana kumaş : 31.5% Pamuk, Ana kumaş : 31.5% Lyocell, Ana kumaş : 3.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Bu ürün yoğun egzersizler için uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
Düz kesim Gym / Pilates tişörtün avantajları nelerdir?
Herkesin beden ölçüleri farklı olduğu için, Gym / Pilates tişörtlerimizin kesimleri de iki çeşittir: slim ve regular kesim. Bu tişört, düz kesimi ve yuvarlak yakasıyla küçük kusurları örterek tüm beden yapılarına uyum sağlar. Doğal pamuk dokusunu, nefes alan ve hafif kumaşını hissetmekten çekinmeyin. Düzenli ve orta yoğunluktaki fitness antrenmanları için vazgeçilmezdir, antrenman sırasında mükemmel rahatlık sağlar.
Hafif Gym / Pilates tişörtünün avantajları nelerdir?
Bakım kolaylığı ve uzun ömürlülük. Çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır, rengini ve şeklini korur. Kumaşı oldukça hızlı kurur ve kolayca ütülenir. Günlük antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacak, vazgeçemeyeceğiniz ürün!
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme, pilates) için tasarlandı. Form, görünüm ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanıza uygundur. Domyos tasarım ekipleri, rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.İnternet sitesi: sustainability.decathlon.com

YORUMLARINIZ

 • 02 Ocak 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok güzel

  Kumaşı pamuklu çok iyi

 • 13 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kaliteli

  Kaliteli

 • 24 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Renk solması

  Tişört malesef yıkama prosüdürünü uygulamamıza ragmen rengi soldu

  Markanın cevabı :

  Metin Bey merhaba,


  Öncellikle değerli vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür ederiz


  Önceliğimiz, sizin ve sizin gibi sporseverlerin mağazamızdan mutlu ayrılmasıdır. Bu sebepten, her gün daha fazla çaba sarfediyor ve siz değerli misafirlerimizi mutlu etmek adına sporu daha fazla sporsevere ulaştırmaya çalışıyoruz.


  Yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu bilmnenizi isteriz. Almış olduğunuz ürün sistemimizde kayıtlı olduğu için ürünün garanti kapsamından yararlanmaktasınız. Dilerseniz sizi tekrar mağazamızda görmek isteriz. Böylece ürünün değişimini sağlar ve alışverişinizden mamnun kalmanızı sağlarız.


  Üyelik mailinizi danışmada bulanan spor lideri arkadaşımıza söylemeniz yeterli.

  Yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sizleri ailemizin içinde görmekten mutluluk duyarız.


  Sporla kalın.


  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ


  Aycan AYAZ
  Ayaz

SAYFA ÜST KISMI