Kadın Siyah Taytlı Şort - Gym / Pilates - 520 2'si 1 arada

Ref.
8518568
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Astarlı 520 şort nefes alan kumaşı ve esnekliği sayesinde hafif yoğunluklu Gym / Pilates antrenmanlarınızda hareket özgürlüğü sunar.
Yumuşaklık
Çoğunluğu pamuk olan bileşenleri sayesinde doğal bir yumuşaklık sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.
Esneklik
Elastan içeriği, hareketleriniz sırasında mükemmel bir özgürlük sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 92.0% Pamuk, Ana kumaş : 8.0% Elastan Ana Kumaş - Üst kısım : 100.0% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Bu ürün yoğun egzersizler için uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
Kullanıcılarımızın rahatlığı bizim için önemli olduğundan tasarım ekiplerimiz yeni çözümler bulmaktadır.
Spor antrenmanlarınız sırasında sizi rahatsız edebilecek etiketini kesin. Etiketlerimiz artık doğrudan ürünün üzerine değil ek kumaşa dikilmektedir. Bu sayede ürününüze zarar vermeden etiketi kesebilir, rahatsız olmadan antrenman yapabilirsiniz.
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme, pilates) için tasarlandı. Formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanıza uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

YORUMLARINIZ

 • 06 Kasım 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok rahat ve kullanışlı

  Hem fiyatı iyi hem de kaliteli. Spor yaparken vazgeçilmezim.

SAYFA ÜST KISMI