Kadın Siyah Sporcu Atleti / Pilates 500

Ref.
8299960
YORUMLARINIZ
4.65 / 5 17 Yorumlar
Ürün avantajı
Uygun fiyatlı, geniş renk seçenekli basic ürün! Vücuda oturan, yüzücü sırtlı ve açık yakalı kesimini çok seveceksiniz. Polyester bileşeni sayesinde daha çabuk kurur.
Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk fiber yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.
Esneklik
Bileşenin yapısı ve içerdiği elastan sayesinde esnektir.

ÖZELLİKLERİ

Beden
XS - 2XL
Renk
6 farklı renk.
Ağırlık
220 g/m²
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 64.0% Pamuk, Ana kumaş : 34.0% Polyester, Ana kumaş : 2.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli pilates antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Pilates tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Kullanıcılarımızın rahatlığı bizim için önemli olduğundan tasarım ekiplerimiz yeni çözümler bulmaktadır.
Spor antrenmanlarınız sırasında sizi rahatsız edebilecek etiketini kesin. Etiketlerimiz artık doğrudan ürünün üzerine değil ek kumaşa dikilmektedir. Bu sayede ürününüze zarar vermeden etiketi kesebilir, rahatsız olmadan antrenman yapabilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • 06 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Harika

  Cok kullanışlı ama sırt kısmı capraz değilde normal olanı olsaydı daha cok adet alırdım ama kumaşını cok begendim cok kullanışlı sadece sıet kısmını sevmiyorum benim tercihim bu olmazdı

 • 06 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Harika

  Kumaş yün teri emiyor cok kullanışlı

 • 18 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel

  Gayet kullanışlı

SAYFA ÜST KISMI