Kadın Siyah Spor Şortu / Pilates FIT+ 500

Ref.
8511786
YORUMLARINIZ
3.5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Sizin vücut yapınız farklı bizim de kalıplarımız! Ağ kısmına yerleştirilen ek kumaş parçası ve anahtar cebi, fitness antrenmanı sırasında size büyük rahatlık ve kolaylık sağlar!
Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk iplikler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Esneklik
Kumaşındaki elastan bileşeni hareket özgürlüğü sunar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 92.0% Pamuk, Ana kumaş : 8.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
FIT+ ürün gamının avantajları nelerdir?
Fit + alt giyim koleksiyonu, orta seviyedeki tüm Gym / Esneme antrenmanları için idealdir. Pamuk/elastan karışımı bileşenlerden oluşan ürünlerimiz, yumuşak ve rahat bir dokuya sahip olarak özgürce hareket etmenizi sağlar. Geniş model seçenekleri sayesinde her vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlandı. Tek yapmanız gereken vücudunuza uygun, kendinizi iyi ve güzel hissettirecek taytı bulmak!
Regular veya slim kesim: hangisini seçmeliyim?
Tüm kadınlar farklı olduğundan Gym / Esneme alt giyim ürün kalıpları da öyledir!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • 26 Eylül 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Rengi çabuk soluyor

  Birkaç yıkamadan sonra rengi baya bir soluyor.

 • 24 Nisan 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Spor

  Decatlon ürünlerini beğeniyoruz
  Ülkemizin standartları belli herkes herşey almak ister fakat fiyatlar biraz daha aşağı çekilse herkes alabilsin siz de sürümden kazanırsınız

 • Kadın
  50-59 yaş arası
  25 Mart 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Tavsiye ederim

  Rahat ve kullanışlı

SAYFA ÜST KISMI