Kadın Beyaz Spor Tişörtü / Pilates 100

Ref.
8280228
YORUMLARINIZ
4.32 / 5 31 Yorumlar
Ürün avantajı
%100 pamuk (145 g jarse) kumaşı ile tişörtlerin en sadesi ve en rahatı. Pamuklu esnek kumaşı ve geniş kesimi rahat hareket etmenizi sağlar.
Esneklik
Dokuma şekli sayesinde esnek kumaş.
Yumuşaklık
Esneklik ve konfor sunan %100 doğal pamuk fiber.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ ÜRÜNLER EN İYİ FİYATLARA!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsündeki tasarım, ambalaj, nakliyat, iletim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor. Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
Kullanıcılarımızın rahatlığı bizim için önemli olduğundan tasarım ekiplerimiz yeni çözümler bulmaktadır.
Spor antrenmanlarınız sırasında sizi rahatsız edebilecek etiketini kesin. Etiketlerimiz artık doğrudan ürünün üzerine değil ek kumaşa dikilmektedir. Bu sayede ürününüze zarar vermeden etiketi kesebilir, rahatsız olmadan antrenman yapabilirsiniz.
Hafif Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Pilates / Gym giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta Pilates / Gym antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı. Formunuzu, görünümünüzü, sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Pilates / Gym tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • 06 Ağustos 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  DECATHLON sa alınır...

  Decathlon mağazalarından alıpta memnun kalmadığınız bir ürün olmadı hepsi ürün kullanımına göre süperler.tavsiye ederim...

 • 08 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Makul

  Rahat ve uygun fiyatlı

 • Kadın
  13 Haziran 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Memnun

  Severek kullanıyorum.

SAYFA ÜST KISMI