JİMNASTİK ŞORTU - ÇOCUK - GRİ

Ref.
8325241
Ürün avantajı
Yumuşak dokusu sayesinde severek giyeceksiniz! Sizin için vazgeçilmez jarse şort! Kesimi sayesinde maksimum hareket özgürlüğü ve rahatlık sağlayan vazgeçemeyeceğiniz şort.
14,99 TL*
Yumuşaklık
%100 pamuk bileşenli Uzun fiberler… Yumuşaklık garantili Cepli şort

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
5 - 14 yaş.
Diğer renkler
Gri, lacivert
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Düşük - orta yoğunlukla Jimnastik antrenmanı yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Pamuk veya sentetik ürünlerin tümü 30°C ya da maksimum 40°C'de yıkanmalıdır. Makinede kurutulabilir. Orta ısıda ütüleyin. Açık ve koyu renkli kıyafetleri ayrı ayrı yıkayın. Çamaşırlarınızı asarak kurutmak, hem çevreniz, hem enerjiden tasarruf etmeniz, hem de ürünlerinizin kullanım ömrü için önemlidir.

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Jimnastik ve Fitness kıyafet ürün gamımız:
Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
%100 pamuklu hafif şort.
Yumuşak ve hafif dokulu bu şort, fitness antrenmanları için uygundur. %100 pamuk dokuması ve dar kesimiyle, fitness antrenmanı boyunca hareket kolaylığı sağlar. Cepli şort Elastik bel kemeri sayesinde kullanım sırasında üzerinizden düşmez.
SAYFA ÜST KISMI