JİMNASTİK EŞOFMAN ALTI - BEBEK - LACİVERT

Ref.
8352516
Ürün avantajı
Jimnastik için çok rahat ve hafif eşofman altı! Yumuşaklık garantili: Uzun fiberlerden oluşan %100 pamuklu penye Giyip çıkarması kolay, yumuşak ve hafif eşofman altı.
Yumuşaklık
%100 pamuklu penye.
Giyme / çıkarma kolaylığı
Giyme çıkarma kolaylığı sağlayan esnek bel kısmı.
Hafiflik
Bir tişört kadar yumuşak ve hafif.

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
1 - 4 yaş.
Diğer renkler
Lacivert
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Jimnastik antrenmanı yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Çocuklar için olan jimnastik nedir:
Uygun araç gereçler eşliğinde, belirli parkurlar dahilinde ve eğitmenler beraberliğinde gerçekleştirilen jimnastik aktivite ve oyunları.Bu parkurlar en miniklerin tırmanma, kayma, zıplama, dengeli yürüme vb. aktiviteleri için denge tahtası, yürüme aleti, eğimli tahta, paralel barlar, tüneller, rulolar gibi farklı boylara uygun aletlere sahiptir.
Çocuklar için olan jimnastiğin faydaları nelerdir?
Jimnastik antrenmanı, psikomotor beceriler başta olmak üzere miniklerin tüm motor becerileri, koordinasyon ve denge gelişimine katkı sağlar.
Jimnastik antrenmanı için en uygun kıyafet hangisidir?
Mevsime uygun rahat ve yumuşak bir kıyafet: Isınmaya başlarken, bir tişört ve bir şort veya fileden esnek eşofman altı ve eşofman üstü ya da eşofman takımı tercih edin. Ve jimnastik aletlerinin üzerinden kaymamak için de bir çift Domyos ayakkabı giyin.
%100 pamuk dokulu hafif eşofman altı
Bu eşofman altı, paça kısımlarında hafif dar bir kesime sahiptir. Mükemmel rahatlık ve yumuşaklık için %100 pamuk bileşenlidir. Oldukça yumuşak bileşene sahiptir Elastik beli bulunur. Paçada elastik sıkma bandı bulunmaz.
SAYFA ÜST KISMI