İngiliz Boksu Ayakkabısı - Gri - 500

Ref.
8510273
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Ringde daha fazla esneklik ve kaymama özelliği mi arıyorsunuz? Desteği daha iyi hissetmeniz için yumuşak, hafif ve kaymayan bir ayakkabı öneriyoruz.
Esneklik
Daha fazla esneklik sağlayan ince tabanı ile ayak ucunda dururken boks yapın.
Kavrama
Tamamen kauçuk tabanı sayesinde zemin üzerinde kaymanızı önler.
Hafiflik
File kumaşlı gövdesi sayesinde hafif bir ayakkabı: sadece 200 g (T44)
Eklem desteği
Topuğundaki plastik destek sayesinde ayak bileğinizi kaymaz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dış taban : 100.0% Bütadyen Kauçuk (BR) Üstü : 70.0% Polyester, Üstü : 30.0% Poliüretan Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Approved by
Bu ürün, kullanım koşullarına yakın zorlayıcı şartlar altında boksör ekibimiz tarafından test edildi ve onaylandı.
Tests
En yakın Decathlon mağazasına gelerek ürünlerimizi deneyin.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Her antrenmandan sonra ayakkabılarınızı spor çantanızdan çıkarın. Daha hızlı kurumaları için ayakkabıları açık havada bırakmanızı öneriyoruz.

İLAVE BİLGİLER

Kaymama özelliği ve enerji sağlayan bir taban mı?
Boksta parmak uçlarında durursunuz. Bu sebeple duyum ve desteği en iyi şekilde oluşturmak için çok ince ve kaymama özelliği ile aşınmaya karşı dayanıklı olması için kauçuk tabana sahip bir ayakkabı tasarladık. Ayrıca amortisman için topuğun altına EVA ped ekledik. Sonuç olarak enerjinizi ayak ucundan eldivenlerinize kadar iletecek ve pivot tekniğine aktaracak esnek ve kaymayan bir taban elde ettik!
Hafif ve yumuşak bir ayakkabı
Round boyunca parmak ucunda ve hareket halinde kalmanıza yardımcı olmak için bu boks ayakkabısı tasarlandı! File kumaşlı orta gövdesiyle ayakkabınız nefes alır, esnek ve hafiftir. Ağırlığı yaklaşık olarak 200 gramdır. Ayakkabının dayanıklılığı da düşünüldüğü için dışı 3D file kumaş ile dokunmuştur. İşte ayakkabınızın hafifliği sayesinde destek ayağı değişikliklerine reaksiyonu bu şekildedir.
Peki ya tasarım? İlk boks ayakkabımızın
Esneklik ve hafifliğin yanında kavrama özelliği de unutulmadı: Topuğun arkasında bulunan kauçuk destek ayak bileğinizi daha iyi bir şekilde destekler. Ayağın etrafına ve dilin kenarına yapıştırılmış olan TPU, dikiş eklenmeden ayakkabının dayanıklılığını arttırır! Son olarak ince ve dayanıklı bağcıklar ayakkabının ağzını iyice açmanızı sağlarken arkasındaki tutma yeri boks ayakkabısının kolayca giyilmesini sağlar!
Mutluluk duyuyoruz...
tasarımı! Boksa iyi bir başlangıç yapabilmeniz için size esneklik ve kaymama özelliği sunuyoruz. Bu nedenle 6 kişilik tasarım ekibimiz, geri bildirimlerinizi dinlemek ve her zaman size daha fazla esneklik, kavrama ve destek sunmak için çalışmalar, tasarımlar, prototipler yaptı ve ayakkabıları birçok alan testinden geçirdi. Her hareketinizde sizi gerçekten destekleyecek olan bir ayakkabı sunmaktan gurur duyuyoruz!
Neden destek tekniğine çalışmanıza yardımcı olacak bir ayakkabı seçilmeli?
Outshock ürün şefiyle boks hakkında: "Boksta destek en önemli şey, her şey oradan başlıyor. Amaç parmak uçlarında durmak ve bacakların enerjiyi ileriye aktarmasını sağlamak için bükülmüş olmasıdır.Vuruş ayaktan başlar, daha sonra bacaktan, kalçadan ve gövdeden geçerek kola ulaşır. Bu yüzden, pivot yapmak ve enerji aktarmak için iyi bir kavramayla hareket etmenizi sağlayan hafif bir ayakkabı tasarlamak istedik. "

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  24 Nisan 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Hafif

  Ayakkabı hafif ve şık spor salonunda kullanım için uygun

SAYFA ÜST KISMI